Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Kasa interneti görmediği için windows kuramıyorum

Oldu dostlar, hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için.
  2. S

Kurulum ekranında internetsiz devam et butonu çıkmadı, ağı da görmüyor. Şu an format atmak dışında yapabileceğim ne var reis?
  3. S

Yeni toplanmış bir kasa var dükkanda, etherneti taktım anakartta ethernet ışığı yandı. Airties cihazında da portun ışığı yanıyor ancak windowsta internet gözükmüyor.
  4. S

4070 super için işlemci

reis r5 5600 için önerilen maksimum ekran kartı rx6800. 4070super, rx6800den %10-11 daha hızlı. 2k'da kullansan bile bazı oyunlarda darboğaz yaşarsın. Eğer bütçeni yükseltme şansın yoksa idare edecek bir işlemci, sadece biraz darboğaz yapar. Testlerini araştırıp almanı tavsiye ederim.
  5. S

Yükseltme için fikrinizi alabilir miyim

Reis 6600xt kartların piyasası 5000tl'den başlıyor, 6500e koyarsanız satılması biraz zaman alabilir.
  6. S

Çözüldü✓ Yardım eder misiniz hangi sistem alınır?

12100f 4060a darboğaz yapmaz, rahat rahat kullanabilirsiniz. İşlemci yükseltmesinin gerekli olduğunu düşünmüyorum ancak rekabetçi oyunlarda en yüksek fps değerlerini görmek istiyorum diyorsanız mantıklı olabilir. 4060 sistemi tavsiye ederim, optimizasyonu daha iyidir.
  7. S

R5 5500 almalı mıyım?

Elindeki soğutucu Yeterli olacaktır reis.
  8. S

R5 5500 almalı mıyım?

Reis bütçene bağlı ama bence Ekran kartına öncelik vermen daha mantıklı olur.
  9. S

Yardım 10 15k civarı ekran kartı önerisi NVIDIA

Reis mining temiz yapıldığında ekran kartına zarar veren bir şey değil ki. Sıcaklık değerleri ve bazı grafik testlerine(timespy vs) bakıp almanız durumunda sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.
  10. S

Öneri RX 6900 XT işlemci önerisi

750watt yeterli olacaktır, eğer içinize sinmezse daha yüksek bir ünite alın. Ama psucultistlist sitesindeki A tier psu'lardan birini seçmenizi tavsiye ederim. İşlemci olarak da 7500f ve 7600 aynı performansı veriyor ve giriş seviye edit vs için fazlasıyla yeterli olacaktır.
  11. S

Mutlaka oyna dediğiniz hikayesi güzel oyunlar düşük sistem için

Ben crysis serisini çok severim, 2 ve 3. Oyunun hikayesi 1e göre daha zayıf kalıyor. Oyunlar arasında çok fazla boşluk var hikaye açısından o yüzden biraz içimde kaldı crysis evreni. Ama Oyunlar güzel ben de tavsiye ederim.
  12. S

Mutlaka oyna dediğiniz hikayesi güzel oyunlar düşük sistem için

Reis serinin en sevilen oyununu önermemişsin :D
  13. S

Öneri RX 6900 XT işlemci önerisi

Kartı oyun oynarken hangi çözünürlükte kullanacaksınız ve üretkenlik işleri yapacak mısınız(video edilemez, render, 3d tasarım vs)
  14. S

4060 Ti 16gb ekran kartından nefret edilmesi

4060ti dlss frame generation dışında hiçbir şey vadetmeyen, kibir ürünü bir kart. Yabancı kaynakların eleştirilerine bakıyorsanız "generational uplift" ifadesini duymuşsunuzdur, jenerasyon atladığınızı hissettirecek bir gelişme yok. Şu an 1080p oyun sistemlerinde 4060 yerine 3060 12gb tavsiye...
  15. S

Ekran kartı bu çözünürlüğü kurtarır mı

Reddit'ten bir bakındım, güncel sürücülerle hiçbir problemin olmadığı yazıyordu. Bazı kişiler 5120x1440 120hz kullanırken bir miktar "sync flicker" ile karşılaşmışlar ancak 240hz'de geçmiş. Ayrıca monitör ile gelen Display Port kablosunu kullanmayı önermişler. Yeni çıkan bazı AAA oyunlarda 3080...
  16. S

9000 TL ekran kartsız pc önerisi

Reis ben de bi ara 2. El dizmek istemiştim, genelde işlemciler sarı sitede 0dan daha pahalı. Sizin baktığınız yer başka mı pazarlık payından dolayı mı 2. El dediniz?
  17. S

9000 TL ekran kartsız pc önerisi

Dostum arkadaşım 9000e ekran kartı hariç parçaları alıp sonra ekran kartını ekleyecek :D
  18. S

I5-13600k İşlemci Alınır Mı, 13100f Varken Almalı Mıyım?

İntel amd ile karşılaştırdığımızda hız aşırtma ve bazı üretkenlik uygulamalarıyla daha çok öne çıkıyor. H610 anakartta 13600k'ya hız aşırtma yapamazsınız ve günlük kullanımda da normalin üzerinde ısılards çalışır.
  19. S

12400F RX 6700 XT vs R5 5600 RTX 4060 sistem seçimi?

Aradaki performans farkı çok absürt, 6700xt tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Ray tracing dlss3.5 kullanacak olsanız bile 4060 rt için yeterli bir kart değil ve dlss en verimli 1440p ve 4k'da kullanılıyor. Afmf'den daha iyi olduğu kesin ancak konu 4060 iken 1080p konuşuyoruz, 6700xt olunca...
  20. S

Pc ilk çalıştırmada anakart logosu gelmiyor.

Bios'a falan girmiyordu ama windows yüklü usb takınca direkt kurulum ekranına geçti. Şu an sorunsuz kullanıyorum teşekkürler. 1706448818 Dostum bütçe olsaydı oradan alırdım zaten. İtopyada fiyatlar yukarıda oluyor :)
Top Bottom