Neler Yeni

Pc ilk çalıştırmada anakart logosu gelmiyor.

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
Merhaba dostlar, bugün haqqus genç eco sistemimi ilk defa çalıştırma fırsatı buldum. Anakartın kutusunda w11 ready yazıyor ve sistemi montajlayıp çalıştırıp göndermişler olması gerektiği gibi. Ancak bilgisayar ilk açıldığında bu görüntü geldi. 20231229_205940.jpg
N de bastım Y de bastım hep aşağıdaki ekran geldi. Bilgisayarı birkaç defa kapatıp açtıktan sonra da gelen ilk ekran bu aşağıdaki olmaya başladı.
20231229_210050.jpg
Bilgisayarda bir sıkıntı mı var yoksa sadece harici belleğe windows kurup çalıştırmam mı gerekiyor? İlk kasam olduğu için biraz heyecanlandım.
Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Vayss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Uğurcan Demirci
sana çalışan bir pc vermeleri gerekmiyormuydu? keşke itopyadan alsaydın

ananas_suyu

80+ Bronze
boot edilecek veya calıştıracak disk veya sistem dosyası olmadıgı soyluyor boısa girip sistemin yüklü oldugu sabit disk sürücüsünü sec

MasterS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Enes miraç
Bios a girmeyi dene

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
OZAN TANKUŞ
Merhaba dostlar, bugün haqqus genç eco sistemimi ilk defa çalıştırma fırsatı buldum. Anakartın kutusunda w11 ready yazıyor ve sistemi montajlayıp çalıştırıp göndermişler olması gerektiği gibi. Ancak bilgisayar ilk açıldığında bu görüntü geldi. Alıntıyı görüntüle
N de bastım Y de bastım hep aşağıdaki ekran geldi. Bilgisayarı birkaç defa kapatıp açtıktan sonra da gelen ilk ekran bu aşağıdaki olmaya başladı.Alıntıyı görüntüleBilgisayarda bir sıkıntı mı var yoksa sadece harici belleğe windows kurup çalıştırmam mı gerekiyor? İlk kasam olduğu için biraz heyecanlandım.
Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Anakart MSI mı ?

Sparshtum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ahmet Soylu
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü pc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios'a falan girmiyordu ama windows yüklü usb takınca direkt kurulum ekranına geçti. Şu an sorunsuz kullanıyorum teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sana çalışan bir pc vermeleri gerekmiyormuydu? keşke itopyadan alsaydın
Dostum bütçe olsaydı oradan alırdım zaten. İtopyada fiyatlar yukarıda oluyor :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,747
Üyeler
158,657
Son üye
balkan59
Top Bottom