Arama sonuçları: *

1. C

🔥İndirim PCH RX 7600 & 8400F SİSTEM 18999TL

https://www.incehesap.com/southpaws-hazir-sistem-fiyati-56848/ Bu sistemin ram düşürüp 18999 yapmışlar 1726250200
  2. C

❌İndirim Bitti! Xpg Lancer Black 16GB (1X16GB) 6000MHZ CL30 Ddr5 Ram

Malesef satıcının gönderdiği CL48. AntremanKoçuMünir Ertuğrul03Yavuz
  3. C

Ram dağıtımda gelince mutlaka bilgilendireceğim. 1726144725 Bu arada satıcı ilanıda kaldırdı. Milletle dalga geçiyor herhalde
  4. C

MACHENİKE SİTESİ GÜVENLİ Mİ?

Sahte site sizden önce kurulmuş. Hanginiz sahte hanginiz gerçek yoksa ikinizde mi sahte bilemedim :)
  5. C

Bu Sistem Alınır Mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/523397/pc-hocasi-gg9-amd-ryzen-5-7600-tray-asus-dual-radeon-rx-7700-xt-oc-12gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi-gameraider-xxl-mouse-pad-hediyeli/?utm_source=YouTube&utm_medium=PCH&utm_campaign=PC-HOCASIGG9
  6. C

Bu sistemi aldım, sizce nasıl?

Mesela ben bunu topladım daha malzemeler gelmedi.
  7. C

Arkadaşlar benim kargo aktarmada kalmış malesef yarın teslim edilecektir. Faturama göre cl48 görünüyor. Ürün geldiğinde tekrardan buraya yazacağım.
  8. C

Bekleyin almayın. Ben aldım faturayı cl48 olarak kesmiş. Bugün teslim edilecek kontrol edince bilgi vereyim size.
  9. C

Maximum Kredi Kartı mı Nays Kredi Kartı mı?

Normalde sorduğunda aidatsız kartta taksit yok vs diyorlar. Hepsinden yararlanıyorum, taksitte yapıyorum. Hatta dün 9 taksit ekran kartı geçtim amazondan.
  10. C

Ben yaklaşık olarak 2007 civarından beri iş bankası kartı kullanıyorum. Limitlerim iş bankası için 200k+. Neden 3 aidatsız kullanıyorum onuda söyleyeyim. Hesap kesim tarihlerini 5-15-26 olarak ayarladım. Kart geçerken ona göre kullanıyorum.
  11. C

Visa. Bende 3 aidatsız var hepside visa
  12. C

Maximum Aidatsız Kart’a AİDATSIZ yazıp boşluk bırakıp TCKN’niz boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazarak 4402’ye SMS ileterek başvurabilirsiniz. (İş bankası için)
  13. C

❌İndirim Bitti! KIOXIA 1TB Exceria Plus SSD ( Gece İndirimi ) KUTUSUZ Sepette 1782 TL

Arkadaş ne ara geldi. Daha benimkinde hareket bile yok :)
  14. C

DFS Bilgisayar'dan işlemci alınır mı?

Dün dfs satıcılı amazondan sipariş verdim.
  15. C

Yardım bu ikisi arasındaki fark nedir

İşlemci harici bir fark görünmüyor.
  16. C

Sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Dün gece siparişlerini verdiğim ürünlerin resimlerini ekledim. en büyük avantajı taksit olayı olmuştur. Sizce toplayacağım sistem nasıl ve düşünceleriniz nelerdir ?
  17. C

Çözüldü✓ Hepsiburada hazır sistemler

Gaming gen 15 gün önce maximum 6 taksit vardı hemen kaldırdılar.
  18. C

Paribu Yeni Üyelere 500 TL Hediye!

Acaba kapattılar mı ? Çünkü mantıken bu bir açıktı.
  19. C

Bu bizim bir arkadaşında başına geldi. Kapatma talebi oluşturdu ama ne olacak bakalım.
  20. C

Cevap için geç kalmış olabilirim. Akbank mobilde transfer/coin/paribu çekim işlemi yapınca direk geliyor. Paribudan göndermiyorsunuz.
Top Bottom