Neler Yeni

Maximum Kredi Kartı mı Nays Kredi Kartı mı?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Maximum Aidatsız var bende. Amazon için kullanıyorum sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Lütfü A
nays kk da kampanyalara katılamıyorsun sadece aidatsız taksit avantajı var bunu sağlayan + kampanya veren banka varsa onu kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sinan
Peki hocam limitleri ne durumda? Yüksek mi?

Ben yaklaşık olarak 2007 civarından beri iş bankası kartı kullanıyorum. Limitlerim iş bankası için 200k+. Neden 3 aidatsız kullanıyorum onuda söyleyeyim. Hesap kesim tarihlerini 5-15-26 olarak ayarladım. Kart geçerken ona göre kullanıyorum.

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Baran Kut
Ben yaklaşık olarak 2007 civarından beri iş bankası kartı kullanıyorum. Limitlerim iş bankası için 200k+. Neden 3 aidatsız kullanıyorum onuda söyleyeyim. Hesap kesim tarihlerini 5-15-26 olarak ayarladım. Kart geçerken ona göre kullanıyorum.
Peki hocam bu kampanyadır fırsattır Maxipuan'dır vs. bunlardan da faydalanabiliyorsunuz değil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
sinan
Peki hocam bu kampanyadır fırsattır Maxipuan'dır vs. bunlardan da faydalanabiliyorsunuz değil mi?

Normalde sorduğunda aidatsız kartta taksit yok vs diyorlar. Hepsinden yararlanıyorum, taksitte yapıyorum. Hatta dün 9 taksit ekran kartı geçtim amazondan.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Fırat divitci
Maximum kart baya iyi bana kalırsa. İşbankasında maximum kullanıyorum ben. Amazonda şu an diğer kartlara 6 maximum kartlara 9 ay taksit var. 25K'ya samsung 1440p 360hz oled monitör aldım 2150tl maksipuan verdi.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Erdoğan Aktaş
Hangisi sizce daha iyidir?
çok alışveriş yapan biriysen maximum kullanan ve naysın özelliklerini bilmediğim için maximum tavsiye ederim sürekli bir şeylerde kampanya oluyor uçak bileti aldım dün 500 tl maxipuan mı ne geliyor geçen ay n11 de 2k harcadım 400 maxipuan zara da felan indirim varken 150 tl indirim vardı fena değil bence ama diğerlerini hiç kullanmadım

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Baran Kut
çok alışveriş yapan biriysen maximum kullanan ve naysın özelliklerini bilmediğim için maximum tavsiye ederim sürekli bir şeylerde kampanya oluyor uçak bileti aldım dün 500 tl maxipuan mı ne geliyor geçen ay n11 de 2k harcadım 400 maxipuan zara da felan indirim varken 150 tl indirim vardı fena değil bence ama diğerlerini hiç kullanmadım
Peki hocam Maximum dışında hangi kartı önerirsin?

YazılımKafa

80+ Silver
Hangisi sizce daha iyidir?
Kart önerisi yapayım. İş bankasıda kullandım. Güncel en iyi kartlar yapı kredi ve garanti sonrasında akbank ve iş bankası diye gider. İlk garantiye başvurmanı tavsiye ederim. Sonra yapı kredi

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Baran Kut
Kart önerisi yapayım. İş bankasıda kullandım. Güncel en iyi kartlar yapı kredi ve garanti sonrasında akbank ve iş bankası diye gider. İlk garantiye başvurmanı tavsiye ederim. Sonra yapı kredi
Garanti ve Yapı Kredi'de diğer iki bankaya göre ne gibi avantajlar var hocam?

YazılımKafa

80+ Silver
Garanti ve Yapı Kredi'de diğer iki bankaya göre ne gibi avantajlar var hocam?
Yapı kredinin taksiti daha iyi. Daha çok yerde taksit oluyor. Garantininde hem taksiti iyi hemde bonusu çok. Çok kampanya var bu sayede rahat rahat bonus kazanıyorsun

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Erdoğan Aktaş
Peki hocam Maximum dışında hangi kartı önerirsin?
kredi kartı sadece maximum kullanıyorum hatta şuan maximum sadece belki nays felan kullanıyordum normal hesap artık bir numarası kalmadı limitimi hep maximumda birleştirdim o yüzden sadece maximum kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kredi kartı sadece maximum kullanıyorum hatta şuan maximum sadece belki nays felan kullanıyordum normal hesap artık bir numarası kalmadı limitimi hep maximumda birleştirdim o yüzden sadece maximum kullanıyorum
bu arada bu ay aidat geri ödemesi için aradım diğer yıllarda direkt yatıyordu bu sefer şey dedi 6 ayda 90k harcarsanız geri yatıralım dedi yada ne kadar harcarsanız o oranda yatar dedi 90knın ben zaten aylık40+ harcıyorum aidat ödemedim yani 4/5 yıldır önceden direkt yatıyordu geri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,292
Üyeler
155,397
Son üye
Taylan77
Top Bottom