Arama sonuçları: *

1. M

RGB Klavye almayı planlıyorum

RGB Klavye almayı planlıyorum ücrette sorun yok Fiyat Performans olursa daha iyi olur ama şu güzel dediğiniz bir klavye var mı?
  2. M

Çözüldü✓ Pc mi temizledim sonrasında ne yapsamda görüntü alamadım..

beyler sorun anakarttaymış yenisini aldım düzeldi
  3. M

PC Ekran kartı Sıcaklık

elinize küçük bir not kağıdı alın ön mesh yerden hava çekmesi arka fandan da üflemesi gerekir bi deneyiniz
  4. M

PC Ekran kartı Sıcaklık

hocam kasadaki hava akışının doğru olduğundan emin misiniz?
  5. M

PC Ekran kartı Sıcaklık

hocam kendi kasanızı atarsanız daha rahat yardımcı olabilirim
  6. M

PC Ekran kartı Sıcaklık

kasanın fotoğrafını atabilir misiniz hocam
  7. M

Argb Fanları bilgisayarımdan nasıl kontrol ederim ?

Asus Tuf Gaming B550 Plus Wifi II anakarta argb fanlar nasıl bağlanır kontrolü pc üzerinden nasıl yapabilirim? anakart üzerinde kontrolcü olarak nereye bağlanacağını bilmiyorum.
  8. M

PC Ekran kartı Sıcaklık

hocam kasanız atx mi yoksa micro atx mi
  9. M

Onu denedim hocam ama yine görüntü yok çıldırıcam tek tek 2 slota da denedim sorunlu parçayı bulsam yemin ederim tamirle bile uğraşmayacağım çok sinirlendirdi beni 😂
  10. M

Yine aynı hocam görüntü yok 1687108159 Hocam ekran kartının güç kablosunu çıkardım sonra tekrar taktım
  11. M

Yaptım hocam ama yine aynı sonuç
  12. M

Hocam mouse da falan renk yok kulaklıkta önceden rgb ışıklar yanardı artık yanmıyor kasa çalışıyor fanlar dönüyor ama görüntü yok Ekran kartı çıkışına taktım anakart sistemi nasıl boot ediyor tam anlamadım hocam
  13. M

Pc kasam hafif tozlanmıştı bende tozunu almak istedim neredeyse hiç ıslak olmayan çok hafif bir microfiber bez ile fanları sildim kasayı sildim sonrasında ekran kartını yerine taktım pc yi açtığımda ekrana görüntü gelmedi ne yaptıysam bir türlü görüntü alamadım Ramleri söktüm tek tek denedim...
Top Bottom