Arama sonuçları: *

1. B

logitech g pro ve g pro x superlight

Aldığınız linki om gönderebilir misiniz?
  2. B

SteelSeries Aerox 3 Orta tuş zor basıyor

Konuyu hortlatıyorum ama bende de Aerox 9 var. Orta tekerleğe sert basınca algılıyor biraz elimi çekince sensör devre dışı oluyor temassızlık gibi, konu ile ilgili bir çözüm oldu mu hocam?
  3. B

Bilgisayarımda bir çeşit tuhaflıklar power butonu tetiklememe sorunu

Tam emin değilim bende hocam hiç başına gelen olmadı mı forumda
  4. B

Bilgisayarımda bir çeşit tuhaflıklar power butonu tetiklememe sorunu

Merhaba, Öncelikle başımdan bir haftadır geçen olaydan bahsetmek istiyorum. 3 gün önce hiç bir şey yokken bilgisayar kilitlendi ve kendisini kapattı. Ekran kartının üzerinde 8pin ışığı yanmaktaydı fakat kasanın power butonuna bastığımda tepkimeye girmedi. Bende daha sonra cmos pilini çıkartıp...
  5. B

i7 7700K overclock sonrası işlemci sıcaklığı

Hocam ya çok teşekkür ederim sıra ile deniyorum. 1614881960 Voltajı 1.32'ye çektim aşağıda ki değerlere düştü. Şimdi DIGI VRM vesaire auto yapıp profilide değiştirip denemeleri yapacağım.
  6. B

Hep olmuyor hocam anlık bi anda olup düşüyor. Normalde i7 7700K'nın spike mevzusu biliniyor.
  7. B

Selamlar, i7 7700K kullanmaktayım. Sıvı soğutucum Gamepower iceberg 240mm. Linkte verdiğim videoda ki ayarları yaparak 5GHz boostlamayı başardım fakat, Oyun içerisinde anlık 95 - 100 derecelere spike atıp sonra 77 derecelere düşmekte. Sistem boşta ısım 39-45 derece. Chrome açarken değişen...
Top Bottom