Neler Yeni

SteelSeries Aerox 3 Orta tuş zor basıyor

Darling

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
mustafa yusuf aksu
Merhaba arkadaşlar 3.01.2022 tarihinde İTOPYA Donanım Arşivi indiriminden yararlanarak SteelSeries Aerox 3 wireless modelini aldım ve çok mutlu bir şekilde kullanmaya devam ediyordum son günlerde tekerlek tuşunda tıklama sorunu oluştu sert bastırmadığım sürece basmıyor bu konuda ne yapabilirim nereyle iletişime geçmem gerekiyor.

fare hiçbir şekilde darbe almadı yada hor kullanılmadı.

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kendi sitelerinde bahsetmişler

Ürününü garanti belgendeki teknik servise doğrudan gönderebilirsin.
Ürünü Acıbadem ya da Beylikdüzü şubelerimizde bulunan Müşteri Hizmetlerimize doğrudan kendin getirebilirsin.
Ürünü çağrı merkezimizi arayarak bize gönderebilirsin.
Ürünü ister kendin getir ister kargoyla gönder; mutlaka sağlam ve eksiksiz şekilde paketlemeye özen göstermelisin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hayri Erdoğan
itopya yı telefon ile arayıp durumu anlatmıştım bir numara vermişlerdi kargoya gidip ürünü teslim edip göndermiştim.

BerkanOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkan Öz
hayır bitmedi ama nereyle ihtibata geçmem gerek bilmiyorum yada işlemi nasıl gerçekleştirmem gerekiyor
İtopyadan aldım itopyayamı göndermeliyim yoksa SteelSeries e mi?
Konuyu hortlatıyorum ama bende de Aerox 9 var. Orta tekerleğe sert basınca algılıyor biraz elimi çekince sensör devre dışı oluyor temassızlık gibi, konu ile ilgili bir çözüm oldu mu hocam?

xzeront

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çelebi
ben de amazondan ağustosta aldım ve hiçbir hasar almamasına rağmen eylül sonuna doğru aynı sorun çıktı araştırdım fakat bir sonuç bulamadım siz çözebildiniz mi sorunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,165
Üyeler
151,863
Son üye
c9bf
Top Bottom