Arama sonuçları: *

1. FeLaKeTTiN

Dünyanın En Büyük Tankı Landkreuzer P. 1000 Ratte

Bismarck ww1 teknolojili bir uçak yüzünden battı. Kardeşi olan Tirpitz ise atılan 2.5 tonluk bombalar yüzünden mefta oldu. Bunada uçaktan atılacak tek bomba direk hurda metale çevirir. İşin özü almanlar gibi olmayın, daha mausu adam gibi meydana süremediler bu mausun kaç katı öyle bir imkan yok...
  2. FeLaKeTTiN

RTX 2060 İÇİN İŞLEMCİ TAVSİYESİ

Yeni işlemci alınca 3500x i kaça satıcaksın 🤣🤣
  3. FeLaKeTTiN

300 TL Bütçeye Klavye

Philips spk8614 ü kullanan varmıdır Abdullah tuşları silinmez diye bahsetmişti ama şikayetler gördüm almaya niyetleniyorum ama bu vazgeçmeme neden oluyor.
  4. FeLaKeTTiN

RYZEN 5 2600 AŞIRI FAZLA SAÇMA ŞEKİLDE ISINMA SORUNU

Hep diyorum yaz gelince işler değişir. Bi soğutucu almanı tavsiye ederim yok dersen oynadığın oyunlarda düşük grafik kullanıp Fps sabitleyebilirsin fayda faydadır.
  5. FeLaKeTTiN

Öneri Onikuma Markası

Selamlar herkese. Başlıkta belirttiğim markayı yeni gördüm kulaklık ve fare üzerine çalışıyolar. K20 model kulaklığını almayı düşünüyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  6. FeLaKeTTiN

Yeni Crysis Oyunu Mu Geliyor? Bomba Paylaşım

Crysis.com da nomadin nanosuit resmi var ilk oyunu remake yapıcaklar diye düşünüyorum ben.
  7. FeLaKeTTiN

Arctic Freezer 34 eSports DUO CPU Soğutucu İyi Midir?

Bende kullanıyorum birde RGB olsaydı keşke.
  8. FeLaKeTTiN

Yardım İncehesap Üzerinden SSD ÖNERİSİ

https://www.n11.com/urun/toshiba-thn-rc50z5000g8-500-gb-3d-nvme-pcie-m2-ssd-1134671?magaza=aison incehesapta bu yok maalesef diğerlerde buna göre tuzlu gelebilir,Başka yerlerde 20-30 lira ucuza bulabilirsin. Kendi kullandığım samsung markaya göre yazma okuma hızı 3 kat fazla. Samsung...
  9. FeLaKeTTiN

Fiyat olarak bir referans lazım dostum benim uygun fiyatım ile seninki örtüşmeyebilir ☺️
  10. FeLaKeTTiN

M2 olur bütçe nedir peki? Sadece oyun içinmi yoksa render filan olcakmı?
  11. FeLaKeTTiN

İllaki incehesaptanmı istiyorsun ve M2 veya Sata fark eder mi? bunları da belirtsen iyi olurdu. Kendim samsung 860 evo 500gb M2 ssd kullanıyorum 650 lira civarı bir fiyatı var render ile uğraşmayacağım için yazma ve okuma hızlarına fazla önem vermedim. Uzun ömürlü olması daha ön planda benim için...
  12. FeLaKeTTiN

Samsung ile JD kıyaslamak ? Bozulunca bi tane daha alırsın nasılsa ucuz ☺Kullanmadığınız deneyimleme fırsatınız olmayan ürünleri varsayımlara dayanarak tavsiye etmeyin lütfen.
  13. FeLaKeTTiN

Sokağa çıkma yasağı, yayınlanan ek genelge özeti

Biz çalışmaya devam zabbaha gadar burdayık.
  14. FeLaKeTTiN

Ryzen 5 1600X & RX570'li sistem topladım

Kardeşim naçizane tavsiyemi dinlersen rx 570 ten vazgeç 1660s al anakartınıda b450 serisinden bir kart al.
  15. FeLaKeTTiN

Frisby FN-9320G Kasa Nasıldır?

16. FeLaKeTTiN

Yardım Frisby FC-9230G kasa iyi mi arkadaşlar

Öncelikle kasa ve Psu’yu ayrı ayrı alman daha iyi olur, Özellikle böyle markaların içerisindeki Psu soru işaretleri ile birlikte geliyor. Bende bunun fc-9050-G modeli var önde 2 üstte 2 arkada 1 olmak üzere 5 fanı mevcut. Bu kasaların fanları Led aydınlatmalı RGB değil öncelikle bunu bil, güç...
  17. FeLaKeTTiN

AMD R5 1600 12nm Isınma sorunu

Umarım RAM takviyesi ile çözülür hem maddi olarak hemde zaman olarak kayba uğratmaz ☺️
  18. FeLaKeTTiN

Aynen en basiti sizin dediğiniz yöntemden başlayıp ilerlemek.
  19. FeLaKeTTiN

Sıkıntı çıkaracak şekilde yükselir şeklinde yorumlamadım, ama şu var performansıda etkiler ve sadece 4-5 derece ile kalmaz. Sonuç itibari ile ortak kanı sorun ısı kaynaklı değil ram yada psu dan kaynaklanıyor buda deneme yanılma ile anlaşılır. PSU Sistemle birliktemi geldi acaba ? Kaç W ve 80+...
  20. FeLaKeTTiN

Est. hata yok ama şu var yaz aylarında o ısılar dahada artacak.
Top Bottom