Neler Yeni

Yardım İncehesap Üzerinden SSD ÖNERİSİ

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
İncehesaptan uygun 480 gb ssd önerebilir misiniz? teşekkürler

Emre Baş

80+ Gold
samsung 860 evo olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berat Celal
Samsungun evo modelleri yada sandisk ssdleri güzel olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tekno Galaxy Mert
yav herkes samsung önermis eyw kaliteli aam pahalı samsung 240 gv alicagına James Donkey 480 gb al ki oda kaliteli bi marka bende James Donkey ssd kullaniyorum gayet memnunum 1 yıl oldu donanım arşivi kanalındada ssd dinin incelemsi var ordanda izliyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hamdi İNAN
yav herkes samsung önermis eyw kaliteli aam pahalı samsung 240 gv alicagına James Donkey 480 gb al ki oda kaliteli bi marka bende James Donkey ssd kullaniyorum gayet memnunum 1 yıl oldu donanım arşivi kanalındada ssd dinin incelemsi var ordanda izliyebilirsin
Samsung ile JD kıyaslamak ? Bozulunca bi tane daha alırsın nasılsa ucuz ☺Kullanmadığınız deneyimleme fırsatınız olmayan ürünleri varsayımlara dayanarak tavsiye etmeyin lütfen.

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung ile JD kıyaslamak ? Bozulunca bi tane daha alırsın nasılsa ucuz ☺Kullanmadığınız deneyimleme fırsatınız olmayan ürünleri varsayımlara dayanarak tavsiye etmeyin lütfen.
Senin önerin nedir kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hamdi İNAN
Senin önerin nedir kardeşim
İllaki incehesaptanmı istiyorsun ve M2 veya Sata fark eder mi? bunları da belirtsen iyi olurdu. Kendim samsung 860 evo 500gb M2 ssd kullanıyorum 650 lira civarı bir fiyatı var render ile uğraşmayacağım için yazma ve okuma hızlarına fazla önem vermedim. Uzun ömürlü olması daha ön planda benim için işin ucunda veri kaybı söz konusu. Anakartında M2 desteği varsa M2 tercih etmeni tavsiye ederim performans olarak daha iyi olur. Tavsiyeye gelince sana yardım edebilmemiz için sistemini, en azından anakartını belirtmen şart. Bizde buradan yola çıkıp tavsiye verebiliriz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hamdi İNAN

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Düşük fiyatlı SSD alma biliyorsun ömürleri HDD ye göre çok kısa Samsung evo 860 500 Gb al hız dayanıklılık on numara.

Top Bottom