Arama sonuçları: *

1. T

30000-40000 Bandında Asus Tuf a15 arıyorum

max 40k yapabiliyorum 1718197537 teşekkürler buradan alırım muhtemelen
  2. T

Oyun oynuyorum.
  3. T

Üniversite öğrencisiyim taşınabilir bir cihaza ihtiyacım var ayrıca önerdiğiniz ürünlerin ekran kartları 45 watt seviyesinde o yüzden tercih etmiyorum.
  4. T

Merhabalar 30k-40k arasına asus stuf gaming laptop arıyorum mümkünse free Dos olsun...
  5. T

Kulak içi kulaklık önerisi

Ortalama 1500 lira bandında mikrofon kalitesi iyi (en azından telefon ile konuşabileceğim) bir kulak içi kulaklık arıyorum ama 2000 çok zorlarsam 2500 bandına gidebilirim önerilerinizi bekliyorum 1697743782 Daha çok oyun için değil günlük kullanım için ses kalitesi iyi bir şey arıyorum
  6. T

Laptop çantası önerisi

Üniversitede beni rahat ettirecek 15.6 inç boyutuna uygun laptop çantası arıyorum 1000 lirayı geçmesin
  7. T

Komşudan internet çektim ama çekmiyor

modem değilde sana rooter lazım komşundan çektiğin kabloyu rooter ile kendi wifi ağın gibi kullanabilirsin 1692645948 kabloyu rootera bağlayacaksın ondan da kendi bilgisayarına ayrı kablo çekmen gerekir
  8. T

Bilgisayar programcılığı bölümü çok mu kötü?

Bilgisayar programcılığı iyi sayılmaz ama okurken kendini geliştirip yazılım dilleri öğrenirsen ve 2 yıllığı bitirince dikey geçiş ile 4 yıla tamamlayabilirsin böylece 4 yıllık bölümlerden çok bir farkın kalmaz ama asıl önemli olan senin çalışıp kendini geliştirmen
  9. T

R5 5600 6700 XT oyunda kendini yeniden başlatıyor

Senin internette kaynak bulamadıpın gibi bende bulamadım bios ayarlarında gezip oradaki ayarlarınn isimlerini tek tek internete yazarak ne işe yaradıklarını öğrenebilirsin ben şahsen öyle yapmıştım daha fazla yardımcı olamayacağım umarım sorununu çözersin
  10. T

1 Çeyrek Altın Değerinde mouse Önerisi Elim 18Cm Palm-Claw Arası Tutuyorum

Logitech G Pro X Superlight Razer Viper Ultimate bu ürünleri inceleyeblirsin
  11. T

24 inç monitör almak mantıklı mı?

Oyun için gayet ideal olur
  12. T

İşlemcinin çok zorlandığı durumda bile 75 dereceyi geçmemesi de bir sorun teşkil ediyor benim söylediğim ayarlar işlemci sıcaklığı belli bir dereceyi geçince işlemciyi yavaşlatıyor veya bilgisayarın kapanmasına yol açıyor aynı sorunu 2 ay önce yaşadığım için biliyorum benim bilgisayarım...
  13. T

Sizce hangi tür laptop almalıyım

Hp Vivtus laptopları öneririm eğer Victus 15 modellerinden alacaksan o modellerde 2x4 ram bulunuyor iyi performans almak için 2x8 ram takmanı öneririm dediğin gibi ekran kartı ile işin yok ise mac laptoplar seni mutlu edecektir. Mac laptopların render ve işleme hızı çok yüksek
  14. T

BIOS ayarlarına girmek için, bilgisayarını açtıktan sonra BIOS tuşuna basman gerekir. BIOS tuşu genellikle F2, F10 veya Delete tuşudur. BIOS ayarlarına girdikten sonra, "Overclocking" veya "Advanced" sekmesine git. Burada, "CPU Thermal Throttling" veya "CPU Temperature Limit" seçeneğini...
  15. T

Sizce hangi tür laptop almalıyım

Öncelikle mac bilgisayarlarda ekran kartı bulunmadığını biliyorsundur ve mac ile karşılaştırdığın 4050 ekran kartı çok ayrı kutuplar eğer oyun oynamayı düşünmüyorsan veya mac kullanırken sıkıntı çekmeyeceksen mac bilgisyarların performansı oldukça iyi ama oyun oynamayı düşünüyorsan mac...
  16. T

hangi anakart modelini kullanıyorsun 1692560204 Aygıt yöneticisi üzerinden bakabilirsin
  17. T

Yardım Ryzen 5 5500 Overlock

Tahminime göre %10-20 arası bir performans arışı olur tabi ki bu durum işlemcinin çok iyi soğultuğu durumlarda geçerli
  18. T

Nvidia g-sync açıldığında steamde ekran gidip geliyor

Üzgünüm bu konuda daha fazla yardımcı olamayacağım siz böyle söyleyince ben de çözüm bulamadım
  19. T

Gençer Gamingin açığı mı yoksa ben mi yanlış düşünüyorum?

Ürünü gönderilemez veya stokta yok işaretleyerek onlar başlatır
  20. T

Yardım Ryzen 5 5500 Overlock

Elbette fps yükselmesi olur ancak bunu tek seferde 4.5 MHz ye çıkarma işlemci sıcaklığını kontrol ederek birkaç sefer deneme yanılma yap ve fan hızını da yükseltmeni öneririm
Top Bottom