Arama sonuçları: *

1. G

İzmir'de ydt için dershane önerisi

İzmir'de ydt sınavı için en iyi kurs/dershane nedir bilgisi olan varsa sevinirim (bu sene 11e geçiyorum)
  2. G

İP ve DNS başkasının eline geçerse ne olur

başka bir yabancı forumda internet bağlantım hakkında bir konuda yardım istedim ve forumdaki bir kişi ip ve dns adreslerini istedi vermem güvenlimi verirsem ne olur
  3. G

Usb bellek taktım ve virüs bulaştı sanırım

eğer kurtarman gereken dosyalar varsa ve hangi dosyanın virüslü olduğunu biliyorsan o dosyayı virüsün çalışamıycağı bir ortamda mesela linux işletim sisteminde silmeyi deneyebilirsin arkadaşımda bu şekilde bir dosya karantinaya alındı ve ben linux kullanarak sildim bilgisayara yayıldıysa iyi bir...
  4. G

Manjaro Linux Ethernet bağlantısı çok geç geliyor

Manjaro Linux xfce kullanıyorum wifi kısmında çok bir sorunum yok ama yavaş ethernet bağlamaya çalıştığımda ise bağlanıyor şeklinde kalıyor çok uzun süre beklesem bağlanıyor ve sorun kalmıyor ama o sürede fazla uzun bazen anında bağlandığıda oluyor ama çok düşük ihtimalle oluyor cevap verirken...
  5. G

Steam Deck Hakkında...

videoda düz bilgisayar ile karşılaştırmış aslında nedeni valvein bunu pc konsol olarak tanıtması ve steam os kullanması bu yüzden pc ike karşılaştırmış bende videoyu mantıksız buldum çünkü bu konsolun tek rakibi switch ve ondan çok daha iyi abimiz cyberpunk testi diyor hangi el konsolu cyberpunk...
  6. G

mcde iyi sistemle düşük fps

mc basic olarak düşük bir miktar ram ile başlıypr yani sende 16 gb ram olsada mc muhtemelen 500 mb fln kullanıyor sınırlı youtubedan araştır mod yoksa maks 1.5 gb ram vee daha fazlaya gerek yok youtubeda her launcher için var
  7. G

özellikle ram vermiyosan üste çıkamaz zaten 1627490637 ayrıca diğer arkadaşın dediği gibi üst sürümlerde oynayabilirsin günümüzde 1.8 düşük bir sürüm üst sürümler daha verimli olur yada java mc yerine bedrock mc kullanırsan daha verimli olur ama mc için uğraşmaya değmez
  8. G

fps uçsun istiyorsan birkaç önerim var 1. ram ver 2. ayarlardan görüş alanı effectler gölgeler vs düşür bunu haricinde mod kurmayı biliyorsan foamfix ve betterfps modlarını yükle özellikle foamfix uçuruyor fps i modlu mc candır
  9. G

bu arada 144hz monitörde 200 fps üstü alsanda hiçbir işe yaramaz ve bir fark olmaz diye biliyorum
  10. G

sürümün ne olduğunu bilmemenden mc hakkında çok bilgin olmadığıno varsayıyorum minecraft diğer oyunları aksine java ile yazıldığı için ram ile çalışır oyuna ram vermen önemli soru şu crack mc mi kullanıyorsun preminiummu yani para verdinmi oyuna
  11. G

bu hazır sistem nasıl iyi mi?

bunlara kanma derim genelde bu tarz sistemler pc den anlamayanları kazıklamak için oluyor mesela iyi gözüksün diye i5 i7 diyorlar ama 2. nesil işlemci geliyo eğer parçalar ok se bitcoin miningden çıkmış sistem yolluyorlar yanında gelen ekipmanlar a101 den alınabilcek ekipmanlar tavsiyem trendyol...
  12. G

Hangi modemi seçmeliyim

öneri değilde tecribe olucak bende 100mbps hızda Netmaster Infinity 401 Modem var kötü özellik olarak 2 adet ethernet ve 2 adet telefon çıkışo var ki 2 ethernet bize az geldi onun dışında arada takılma yaşadık etki alanı bizim evimize az geldi bir genişletici aldık bence kiralamak değilde dümdüz...
  13. G

Yazılıma Nerden Başlarım

ne amaç için istersen iste bence c,c+,c++ öğrenmelisin diyorsan ki ben sadece web sitesi tasarlarım başlangıcın tam kodlama sayılmayan html. html öğrendikten sonra css ve java script ile web sitesi tasarlayabilirsin
  14. G

Öneri 500 TL'Ye Kadar Mouse Önerir Misiniz Lütfen ?

ben kendim kullandığım fiyat performans ürün verdim 3 yıl civarı oldu alalı hiçbir sorun yaşamadım tabi bütçenin aktında bir seçenek ama çok uçuk istemezse güzel bir seçenek bence
  15. G

bu ekran kartı F/P olarak nasıl?

diğer cevaplara katılıyorum tek tek parça alma hazır sistem bul youtuber yayıncılardan çünkü ekran kartı kıtlığında özel indirimler alamazsan o paraya tam fiyat performans kurmazsın
  16. G

Oyun Önerisi (Her Tür olur)

offline için ori 1 ve 2 piksel grafiklerde sıkıntı yoksa celeste müthiş bir platformer shwel knightta güzeldir online için klasik olcak ama lol valorant ücretsiz arkadaşların varsa 3 kişi speedrunners, stickfight ikiside indirimlerde ucuz
  17. G

Öneri 500 TL'Ye Kadar Mouse Önerir Misiniz Lütfen ?

smx r-14 fiyat performans çok üst düzey kalite bekleme rgb ayarlanabilir dpı macro tuşları solda 2 tuş + çift tıklama( çift tıklamayı değiştirip istediğini yapabilirsin) sol sağ tık ortasında 2 tuş var mouseda üstüne kaydedebilceğin 4 mod var bunlar mausa kaydediliyor yani atıyorum cs de ayrı...
  18. G

Sizce Hangi Linux Dağıtımını Seçmeliyim?

burda soruyu sana yönelticem çünkü linux windowsun aksine kurmadan amacına göre dağıtom seçiyorsun şimdi soruları kendine sor ve cevabını seç oyun oynuyormusun evet ise steam os yeniysen mint , manjaro ubuntu (ubuntu tablete benzer bir masaüstü kullanıyor lubuntu gibi varyantlarıyla...
  19. G

Windows vs linux vs macOS vs UNIX

Bence açık kaynak kodu özelleştirilebilir masa üstü ve sistemi açık kaynakla bağlantılı güvenliği hata verince araştırabilceğin bi yer olması (windowsta çokça mavi ekran aldım farklı hata kodlarıydı ama hepsinde aynı işe yaramaz çözümü kopyala yapıştırmışlatdı) kısacası düz bişey yapmıycak...
  20. G

Usb veya CD olmadan Manjaro Linux kurabilirmiyim ?

Elimde eski acer marka bir notebook var içinde windows 7 yüklü benim isteğim hem hızlandırmak için hemde linuxta tecrübem olsun diye bu bilgisayarı linuxa geçirmek ama sorunum var elimde herhangibi bir usb bellek yok ayrıca bahsettiğim bilgisayarın donanımında cd okuyucu yok ben bu iki donanım...
Top Bottom