Arama sonuçları: *

1. H

Yardım ASUS LAPTOP 3 KERE SERVİSE GİTMESİNE RAĞMEN ÇÖZÜLEMEYEN FPS DROP

CPU boostu ve GPU boostu kapattım FPS düştü ama FPS drop olayım da çözüldü. 1690615129 Orijinal adaptörü nereden bulabilirim birde Watt olarak güçlü alacağım değil mi ? Kendi adaptörü düzgünken acaba sürekli ısındığından dolayı mı ömrü bitti ?
  2. H

Hocam daha düşük modeli kardeşimde var 5 yıllık cihaz, pili komple ölü ama onda hiçbir şey olmuyor. Sürekli fiste takılı oynuyorum.
  3. H

Hocam benim PC de sadece bu seçenekler var :/ Hocam bende sizdeki gibi sekmeler gelmiyor :/
  4. H

Altta alüminyum soğutucu var hocam, plastik kasa sorunu için ne yapabiliriz ?
  5. H

Hocam eline emeğine sağlık dynamic boostu nasıl kapatacağım peki ? Adaptör hayvan gibi çok ısındı zamanında, adaptör değiştirsem bende sorunu çözebilir miyim ?
  6. H

Hocam şimdi baktım da CPU 778, GPU 450 mHz ye düşüyor anlık, 5-10 sn boyunca dalgalanma oluyor sonra düzeliyor. Aslında frekansta sorun varmış. Aynı sebeplerden dolayı mı olur?
  7. H

Armoury crate de bulamadım nvidia control panelde var diyorlar ama 3d ayarlar altında yok hocam
  8. H

Hocam Max 90 larda oluyor oyundayken laptop. Önceden de böyleydi ama FPS drop olmuyordu. Instagram'da gördüğüm özel bir servise sordum """Merhaba iyi günler fps drop sorunu ekran kartından kaynaklanmaktadır . Bilgisayar görüntü kesmeden işleme alınmaz. İlerleyen zamanlar görüntüyü kesecek yada...
  9. H

2021 Asus marka G712LWS-EV028 model (https://kelaptop.com/en/asus-rog-strix-g17-g712lws-ev028-gaming) cihazımda donanım yükseltmesi yaptırdıktan (https://www.teknobiyotik.com/samsung-970-evo-plus-1-tb-3500-3300-mb-s-nvme-m-2-ssd-mz-v7s1t0bw.html) ve...
Top Bottom