Arama sonuçları: *

1. BurakGençoğlu

Türkiyeden Almanya ya gitmek

Şuan A1 Seviyedeyim ama daha almanya planı için 1.5 sene var neredeyse o yüzden o zamana kadar rahat B1-B2 Almanca yapabileceğime inanıyorum.
  2. BurakGençoğlu

Ailemizin izin vermediğini kim söyledi halen anlamış değilim?
  3. BurakGençoğlu

neden hayal olsun azim gösterip gitmeyi tercih edebilirsin 1628878415 Ben direk diplomamı ve yaşımı söyledim o zaten sadece sertifikaya bakarmış imza v.s veli imzasıyla olurmuş oda online başvuruya dosya olarak eklenirmiş
  4. BurakGençoğlu

Yanlış biliyorsunuz.16 yaşında gidilebiliyor.Ayriyeten okul diploması yerine bir mesleki kurstan diploma alman yeterli.Ben elektronik dalında diploma aldım kurstan ve geçerli sayılıyor.4 yıllık üniversite mezunu olmak şart değil.16 yaşında pasaport ve vize alınabiliyor.Bu bilgiler kesin nerden...
  5. BurakGençoğlu

Almanyada yaşayan bir dostumu aradım vize almak için gerekenler : Bir iş kursundan diploma yada okuldan.Orada iş bulana kadar geçineceğin parayı banka hesabına atıyormuşsun 6k Euro olması gerekiyormuş.Bu kadar.
  6. BurakGençoğlu

Chevrolet captiva alınır mı?

üstad bunlarda su sıkıntısı var uzun yolda yarıyolda bırakabilme ihtimali var
  7. BurakGençoğlu

üstad 80k euro olsa nie almanyaya gideyim xd 1628577744 askeri maaş 1250 euro ? 1628577789 almanyada reşit yaşı 16 olduğu için yaşta problem olacagını sanmıyorum
  8. BurakGençoğlu

Hocam araştırdım az çok bu oturma izinlerini.Bizim için en uygun oturma izni "İş arama" olarak gözüküyor.6 ay iş arama izni veriliyormuş.İş bulursak sınırsız kalabiliyormuşuz.Bu iş arama oturma iznini alabilmek için ise gereken şeyler : b1 almanca,iş bulana kadar geçinebileceğinizi...
  9. BurakGençoğlu

15 Yaşındayım şuan daha önce bir program kodladım.Oraya gittiğimde o tür şirketlere başvurularda bulunacağım.Biliyorsunuzki onlarda imkan çok ve gelecek parlak iş için.Ailemize şuan söylemiyoruz.Lise diploması ve iş diploması mevcut elimizde. 1628533417 Evet oraya gittiğimde zaten...
  10. BurakGençoğlu

Evet hocam. 1628533022 Planımız oraya gidince ilk iş bir yerlerde iş bulmak olacak.İş hiç farketmez daha doğrusu ilk aylar olacağı için çöpçülük bile yapacağız.Sonrasında ileri seviye şirketlere başvurularda bulunmayı düşünüyoruz. 1628533031 Evet. 1628533051 Ne gibi ? 1628533085 Hocam...
  11. BurakGençoğlu

Oraya taşınmak için.
  12. BurakGençoğlu

Merhabalar.18-17-15 Yaşlarında 3 kuzeniz.1 Sene sonra Almanya ya gitme gibi bir planımız var.Bu süreçte bilmemiz gereken şeyleri bizlere anlatabilir misiniz? "Bütçeniz yoksa gidemezsiniz" gibi şeylere karşı bütçemiz yeterince var.
  13. BurakGençoğlu

BMW 520D Aux Kullanımı

başlıktada gördüğünüz gibi arkadaşlar aux kablosunun bir ucunu telefona bir ucunu girişe takıyorum fakat çalışmıyor kabloyu yeni aldım sıfır nasıl calıstıracagım ayarı falanmı var
  14. BurakGençoğlu

Telefon sim kartı kitlendi

7000 arayın diyor bazı formları gezdim ama sağlayıcımda vodefone 7000 imi arayayım
  15. BurakGençoğlu

vodafonunmu müşteri hizmetlerini arayacağım
  16. BurakGençoğlu

veriyorlarmı kesin
  17. BurakGençoğlu

arkadaşlar sim kartı kitlendi benden bir sim kartı şifresi istiyor telefonun kutusu yok 6 yıllık telefon nerden bulabilirim bu şifreyi ?
  18. BurakGençoğlu

BMW 520D telefon bağlama

Jeep türü olarak x6 alirim o paraya net
  19. BurakGençoğlu

BMW 520D telefon bağlama

Kasa farklarinin ozellikleri fark etmiyor pek ustad 2012 bile ayni bununla
  20. BurakGençoğlu

BMW 520D telefon bağlama

9 2018 olması lazım
Top Bottom