Arama sonuçları: *

1. B

phlips hue bağlantı sorunu

kankalar phlips hue pc için ambilight aldım sonra öğrendim ki bağlantı köprüsü olmadan işe yaramazmış şimdi oldum aldım ama uygulamadan köprüyü bağlıyorum ama ambilighta geldiğimde ışık ara dediğim zaman gözükmüyor 0 dan kurunca bluethootd ile kuruluyor ambilight aynı modeme bağlı her videoyu...
  2. B

phlips hue bağlantı sorunu

kankalar phlips hue pc için ambilight aldım sonra öğrendim ki bağlantı köprüsü olmadan işe yaramazmış şimdi oldum aldım ama uygulamadan köprüyü bağlıyorum ama ambilighta geldiğimde ışık ara dediğim zaman gözükmüyor 0 dan kurunca bluethootd ile kuruluyor ambilight
  3. B

sennheiser gsp 602 ve gsx 1000 kurulum problemleri

kurulumu yapamadım bir türlü videoda izledim ses ayarlarında 7.1 gözükmesi gerekiyormuş tam kullanabilmem için nasıl kurabilirim ses kartını link bırakıyorum ikisinide https://www.amazon.com.tr/EPOS-Sennheiser-Professionelles-passiver-Ger%C3%A4uschunterdr%C3%BCckung/dp/B08DG53CLL...
  4. B

sennheiser gsx 1000 kurulum problemi

kankalar gsp 602 ile gsx 1000 kullanıyorum ama tam performanslı kullanıyor muyum diye şüphe ediyorum izlediğim bir videoda ses düzey yerinden 7.1 gözükmesi gerekiyor diyordu o bende gözükmüyor nasıl yapabilirim
  5. B

gsp 602 driverında gözükmüyor düşük ses

gsp 602 sipariş ettim zor oldu geldi ses kalitesi güzel ama epos driverı yüklüyorum gözükmüyor programda sebebi nedir ve kulaklığın içinden hafif cızırtı geliyor
  6. B

gsp 602 bugün geldi ama sorunlu yardım edin

dostlar drop.com üzerinden gsp 602 aldım 110 dolara geldi kulaklığı arkaya takıyorum sadece sağdan ses geliyor oda kötü geliyor soldan gelmiyor hyper x cloud 2 kullanıyordum acaba ses kartımdan alakalı birşeymi epos programını yükledim kulaklığı tanımadı hyperx de sıfır sorunsuz kullanıyorum...
  7. B

2k 3k arası klavye önerileri çok hızlı olun ama

apex pro iyimiş kanka 3k ya değermi razer düşünmüştüm ben aslında 1686914870 3.5 k bütçe zorlarım başka tavsiye varmı
  8. B

2k 3k arası klavye önerileri çok hızlı olun ama

beyler 1saate itopyaya gidicem razer viper 8khz almaya yanında birde klavye almam gerek bakmaya gidicem varmı önerisi oyun ağırlıklı oynuyorum hızlı bi klavye olması lazım öneriler nedir buna bak dediğiniz bişey varmı
  9. B

Razer viper 8khz vs endgame gear XM1R

Nasıl kanka
  10. B

kontrol mous pad önerisi

sipariş verdim bile kanka inş pişman olmam 1686830625 sipariş verdim bile kanka inş pişman olmam
  11. B

kontrol mous pad önerisi

kutusu ile almak istiyorum amazondaki satıcı kutusuz normal gönderiyormuş orjinal değil sanırım kanka link bırakırmısın orj satıcıyı
  12. B

kontrol mous pad önerisi

480x400 alıcamda kanka bu amazondaki ürün orjinalmi nasıldır acaba
  13. B

kontrol mous pad önerisi

bu amazondaki çakmamı kanka aliexpresten nereden sipariş vericem orjinal satıcısı kim 1686787587 kanka orjinali 1200tl civarında galiba çok la 1mous pad parası daha ediyor değer mi buna amazondaki yetmezmi
  14. B

kontrol mous pad önerisi

tiger alıcam 1686786579 tiger alıcam 1686786585 tiger alıcam
  15. B

kontrol mous pad önerisi

Beyler steelseries csgo howl mouse padını kullanıyorum 2 seneden fazla oldu memnundum bugün mousda sorun var zannettim sürekli takılmalar oluyordu hiçbişey yapamıyordum sorun mousdan zannettim mous padden miş ve şimdi yeni mouse pad alıcam control mouse padı olması gerek aim için alıcam öneriler...
  16. B

Sennheiser gsp 600 vs cloud 2

Süper fiyat ama siteyi bilmiyorum kanka nasıl site kargo süreci nasıl gsp 600 602 ve razer blackshark v2 pro arasında kaldım sence ?
  17. B

Sennheiser gsp 600 vs cloud 2

Dostlar kullandığım kulaklık hyper x cloud 2 7.1 arkadaşıma 900e satıcam üstüne 1k eklediğimde sennheiser gsp 600 alayım diyorum sizce değer mi ağırlıkla oyun oynuyorum fps csgo
  18. B

Lenovo laptopta ekran parlaklık sorunu laptop ilk defa kullanıyorum

inteli yükledim her şey güncell diyor nvdia driver yüklüyorum şuanda sorun düzelmedi 1685815139 intel ile sorunumu çözemedim dediğin şekilde yapıyorum şuanda tek tek güncelliyorum
  19. B

driver boostarı crackledim pro sürümünü yaptım 13güncelleme verdi hepsini oto güncellettirdim mavi ekran geçmedi şimdi res attım pc açıldı ekran aynı 1685814514 nereden yapıcamı bulamadım hangisi doğru
  20. B

driverlar güncellenirken uyku ekranına gönderdi hiçbişey yapılmıyordu reset attım cihazınızla bir sorun karşılaştı yeniden başlatmak gerekiyor bazı hata bilgileri toplanıyor bu işlemden sonra yeniden başlatılacak dedi 100 de 100 oldu mavi ekran ama kaldı 100 de 100 de 1685814285 sorun yaşıyorum...
Top Bottom