Neler Yeni

kontrol mous pad önerisi

bythotd12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
uğur
Bütçe
1500
Beyler steelseries csgo howl mouse padını kullanıyorum 2 seneden fazla oldu memnundum bugün mousda sorun var zannettim sürekli takılmalar oluyordu hiçbişey yapamıyordum sorun mousdan zannettim mous padden miş ve şimdi yeni mouse pad alıcam control mouse padı olması gerek aim için alıcam öneriler nedir tşk

Doyl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Doyl
Beyler steelseries csgo howl mouse padını kullanıyorum 2 seneden fazla oldu memnundum bugün mousda sorun var zannettim sürekli takılmalar oluyordu hiçbişey yapamıyordum sorun mousdan zannettim mous padden miş ve şimdi yeni mouse pad alıcam control mouse padı olması gerek aim için alıcam öneriler nedir tşk

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
tekrar steelseries al edgelerden fln

BoranGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Boran Gürsoy

bythotd12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amazonda 450 TL 18 ine kadar sanırsam
tiger alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

tekrar steelseries al edgelerden fln

tiger alıcam

tiger alıcam

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Erdoğan Aktaş
amazonda 450 TL 18 ine kadar sanırsam
bu çakma tiger orjinali aliekpress de ben orjinal ve çakma kullanan biri olarak 1-2 ayda çamur gibi oldu çakması kesilnikle 450 değil 150 verilmez görünüş olarak efso

bythotd12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu çakma tiger orjinali aliekpress de ben orjinal ve çakma kullanan biri olarak 1-2 ayda çamur gibi oldu çakması kesilnikle 450 değil 150 verilmez görünüş olarak efso
bu amazondaki çakmamı kanka aliexpresten nereden sipariş vericem orjinal satıcısı kim

kanka orjinali 1200tl civarında galiba çok la 1mous pad parası daha ediyor değer mi buna amazondaki yetmezmi

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
bu amazondaki çakmamı kanka aliexpresten nereden sipariş vericem orjinal satıcısı kim

kanka orjinali 1200tl civarında galiba çok la 1mous pad parası daha ediyor değer mi buna amazondaki yetmezmi
Nasi ya buyuklerinden alma 350 500luklerden al ilk baslarda bende yetmez saniyodum ama buyukmus harbi kare gibi olanlari

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Top Bottom