• tcan20
      tcan20, Giyim / Moda kategorisinde Çanta ve cüzdan önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba, cüzdan arıyorum bozuk para ve bol kart bölmeli. Aslında şu tık diye kart çıkartan kartlıklar gibi hem kartlık hem cüzdan ikisi bir arada ürün...
    • tcan20
      tcan20, Laptop Soğutucu Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bu ürününde ayaklarına çok dandik falan demişlerde yani yükseltme ayaklarına kırılacakmış gibi falan yazanlar olmuş ,kullanan var mıdır
    • tcan20
      tcan20, İnternet Sağlayıcılar kategorisinde vodafone ile yaşadığım sorunlar başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar herkese, elimden geldiğince kısa ve sade anlatmaya çalışacağım. 1000 Mbps internet bağlattım. İnternet ilk takıldığında 10-15 mbps geçmiyordu...
    • tcan20
      tcan20, Aksesuarlar kategorisinde Laptop Soğutucu Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar...
    • tcan20
      tcan20, 🔥İndirim Skechers %35 indirim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ses 12
    • tcan20
      Bende 29 yaşındayım ve kullandığım pcden tutun evdeki tvme tavama kadar herşeyi netten alan birisiyim. Şikayetvar A göre alışveriş yapılıp yapılmayacağı...
    • tcan20
      https://www.amazon.com.tr/dp/B09QCN9DV6?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details 2 yıldır bunu kullanıyorum. Tabii ben alırken 600 TL civarındaydı. Ama...
    • tcan20
      Şikayetvara bakarsan hiçbir ürün alma dostum. Orada her firmayla ilgili onlarca şikayet var. O zaman trendyol, Hepsiburada, amazon hiçbirini kullanma.
    • tcan20
      tcan20, IMEI attırmak yasal mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Cevaplar için teşekkürler
    • tcan20
      tcan20, IMEI attırmak yasal mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Garipmiş yasal değil ama adam letgo da çatır çatır ilanları var devlet baba bunu görmüyor mu :D
    • tcan20
      tcan20, Telefon Önerileri kategorisinde IMEI attırmak yasal mı? başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, bütçe kısıtlı ve burada bir telefoncunun ilanlarını gördüm xiaomi note 12 pro 8k civarı satıyor 16 ay kayıtlı yd cihaz 16 ay sonra da IMEI...
    • tcan20
      tcan20, Cs2 istediğim fpsi alamıyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Doğru söylüyorsun hocam bende cs go ya göre fps yarı yarıya düştü cs2 geçince, ama ben hiç uğraşmadım valla cs2 2 seneye anca düzeltir kendini hala bir ton...
    • tcan20
      tcan20, Cs2 istediğim fpsi alamıyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Cs2 optimizasyonu hala oturmadı ondan kaynaklıdır. 1721433193 Mesela bende 3060 ti i5 11600k ile alamıyorum
    • tcan20
      tcan20, 60 k ya yakın bu PC sizce nasıl başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hayır verdiğim siteden değil, o siteden hiç alışverişim olmadı ama kayıtlı güvenilir site diyorlar bu forumda birkaç konuya bakarak gönderdim size...
    • tcan20
      tcan20, 60 k ya yakın bu PC sizce nasıl başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Link verilmesi yasakmış sanırım ama bjorn pc diye arat çıkar orda özelleştirme yap i7 14700 KF, Asus 8000 muz anakart, Samsung 1 tb ssd gibi özelleştirme...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,431
Üyeler
150,285
Son üye