Arama sonuçları: *

1. eroygunn

FC 24 GÜNCEL KADRO DEĞİL

yok kanka yüklemedi
  2. eroygunn

FC 24 GÜNCEL KADRO DEĞİL

Arkadaşlar merhaba, steamden fc 24 aldım kurdum ama kadrolar güncel değil, örneğin gs aldım kadroda zaha var tete yok ziyech yok ndombele yok en günceli nereden ve nasıl yapacağım yardımcı olursanız sevinirim.
  3. eroygunn

Steam indirim tarihi

tamam kral eyvallah
  4. eroygunn

Steam indirim tarihi

Arkadaşlar merhaba. Bu steamin dolar kurunu güncellemesinden önce genel bir indirim düzenlenecek mi? ona göre şu an oyun alıp almama düşüncesi içersindeyim çok kararsızım
  5. eroygunn

FİFA 23 STEAM AÇILMIYOR

Merhaba dostlar steamden fifa 23 açıyorum ancak anticheat ekranı gelmesi gerekirken gelmiyor tekrar açıyorum, tekrar açıyorum hala aynı pc yeniden başlatıyorum vs. yine de olmuyor. Youtubedan bir kaç video izledim sertifika vs. yükledim onlar da işe yaramadı farklı bir çözüm kaynağı bilen varsa...
  6. eroygunn

arkadaşlar klavyemde X tuşu basmıyor

dostlar klavyemde X basmıyor, shift + X yapınca oluyor, ekran klavyesini açıyorum orda da aynı şekilde X basmıyor, toz vs yok bir şey dökmedim klavyeye yardımcı olur musunuzzz çok moralim bozuk daha yeni laptop bide ya
  7. eroygunn

klavyemde tuş basmıyor

merhaba arkadaşlar, klavyemde X tuşu basmıyor, shift+X yaparak anca yazabiliyorum ayrıyetten ekran klavyesi açtığımda X yazamıyorum, su veya herhangi bir sıvı toz klavyeye bulaşmadı . yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar..
  8. eroygunn

Klavyede x tuşu çalışmıyor

öyle bir şey yaptıysam yanlışlıkla yapmışımdır çünkü nasıl yapılır bilmem :) nereden bakabilirim dediğine?
  9. eroygunn

Klavyede x tuşu çalışmıyor

arkadaşlar merhaba. dün akşam bu konuyu yine açmıştım ama cevap alamadığım için tekrar açıyorum, klavyemde x çalışmıyor + ekran klavyesi açıyorum onda da basmıyor ama shift + x basınca oluyor yardımcı olur musunuz nasıl çözeceğim ben bunu...
  10. eroygunn

klavyede X tuşu basmıyorrr

ya kardeşim ya hayatımda bundan daha saçma bir duyar görmedim? Konu hakkında yardım edeceksen bir şeyler yaz...
  11. eroygunn

babalara mı takıldın cidden. kapatıp açtım değişen bir şey olmadı
  12. eroygunn

babalar öncelikle merhaba. nedenini anlamadığım bir şekilde X harfi basmıyor copy paste ile anca yazıyorum :D diğer tuşlarda bir sıkıntı yok. kir toz vs de yok nasıl düzelteceğim? + ekran klavyesini açıyorum orda bile basmıyor
  13. eroygunn

FAR CRY 4 TÜRKÇE YAMA

Merhaba arkadaşlar, oyun dosyalarına girip internetten indirdiğim yama dosyalarını değiştiriyorum ama oyuna girdiğimde türkçe seçeneği gelmiyor. youtube dan baktım farklı bir şey yapmıyorum aynı adımlar ama bende gözükmüyor çok denedim yine de olmadı. oyun orjinal steam&ubisoft. buna benzer...
  14. eroygunn

Çözüldü✓ Windows başlat menüsü değiştirme

eyvallah kardeşim çok sağol
  15. eroygunn

Çözüldü✓ Windows başlat menüsü değiştirme

merhabalar, windows başlangıç menüm win7 şeklinde bunu nasıl normal win10 şekline getirebilirim? foto da görünen başlat menüsüne basınca düzeliyor fakat kapatıp tekrar açınca yine win7 olarak kalıyor. kalıcı çözüm arıyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  16. eroygunn

Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı

var mı önerin f/p olması şartıyla tabi :)
  17. eroygunn

Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Merhaba iyi forumlar. yaklaşık 2 hafta önce aldığım Gamepower Medusa Rinbow 7.1 model kulaklığım hiçbir darbe düşme vs. olmadığı halde ses seviyesi kendiliğinden düştü. bunun bir çözümü var mıdır? eğer yoksa da demem o ki bu kulaklıktan kesinlikle uzak durun. Rampage alacakken vazgeçip bunu...
  18. eroygunn

Casper Excalibur G770 Alınır mı?

Onu bende gördüm ama bunda SSD 1 TB ve 16 GB ram var bunun daha avantajlı olduğunu düşünüyorum
  19. eroygunn

Casper Excalibur G770 Alınır mı?

merhaba arkadaşlar iyi forumlar altta verdiğim linkteki laptopu alacağım ama çok kararsızım, bu fiyatlarda bulabildiğim en iyi laptop bu. sizlere sorum bu laptop beni memnun eder mi? oyun oynamak için alıyorum örneğin rdr2, cp2077 gibi yüksek ayarlı oyunlar. varsa bu fiyat bandında laptop...
  20. eroygunn

❌İndirim Bitti! 3333₺ / Radeon RX 6500 XT / SINIRLI STOK

1dk içinde nasıl tükenebilir ?
Top Bottom