Neler Yeni

klavyede X tuşu basmıyorrr

eroygunn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Uygun
babalar öncelikle merhaba. nedenini anlamadığım bir şekilde X harfi basmıyor copy paste ile anca yazıyorum :D diğer tuşlarda bir sıkıntı yok. kir toz vs de yok nasıl düzelteceğim? + ekran klavyesini açıyorum orda bile basmıyor

larenno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Tan
babalar öncelikle merhaba. nedenini anlamadığım bir şekilde X harfi basmıyor copy paste ile anca yazıyorum :D diğer tuşlarda bir sıkıntı yok. kir toz vs de yok nasıl düzelteceğim? + ekran klavyesini açıyorum orda bile basmıyor
hocam windows + x tuşu ile klavye ayarları kaldırılıyor ama malum :D şansınıza kötü olmuş

SnareEcho

80+ Silver
hocam windows + x tuşu ile klavye ayarları kaldırılıyor ama malum :D şansınıza kötü olmuş
Aynen 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle babalar ne alaka. Bilgisayarı kapayıp açar mısın? Ekran klavyesinin basmaması bir hata olabilir.

eroygunn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle babalar ne alaka. Bilgisayarı kapayıp açar mısın? Ekran klavyesinin basmaması bir hata olabilir.
babalara mı takıldın cidden. kapatıp açtım değişen bir şey olmadı

eroygunn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya kardeşim
Hocam forumu kızlar da kullanıyor 😉
Hem takılma değil. Sadece diğer konularda dikkat etmen için.
ya hayatımda bundan daha saçma bir duyar görmedim? Konu hakkında yardım edeceksen bir şeyler yaz...

121709

80+ Silver

121709

80+ Silver

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,139
İsim
Lokman Doğan
Değilim, buradan önce shiftdeletenet'de süper moderatörlük yaptım. Adminlerde vs numaram adresim ad soyad vs tüm bilgilerim var. Erkek değilim.
bane bane bane bane :blobdance: :blobdance: :blobdance: :blobdance: :blobdance:
şaka yapıyom :D

Top Bottom