Arama sonuçları: *

1. Emocast

Yardım Ryzen 5 5500 çok ısınıyor.

Yani Undervolt yapınca düzelttim stabil hale geldi , biraz kullanıcam eğer yine sıkıntı çıkarırsa fanını açabilirim termal macunum var.
  2. Emocast

Zaten 80- 85 lerdeydi alt-tab attıkça yavaş yavaş yükseldi en sonda 103'ü gördüm Bu sırada da ekran kartı %70-75 işlemcide %20-25 kullanımda felan kendinide zorlamıyor. 1693143950 Mesaj yolladım cevap bekliyorum hocam.
  3. Emocast

Hocam kasa bu ve her tarafı açık fanları da verimli çalışıyor , zaten anakart , ekran kartı onların sıcaklığında sorun yok tek işlemci fazla ısınıyor.
  4. Emocast

Hocam valla tak çıkar yapmaya biraz korktum ama fanın pinleri baya sıkılmıştı üstüne kendimde sıktım. Ama olabilir , fakat böyle işinin üstadı bir firmanın böyle bir hata yapma ihtimali biraz düşük gibi :)
  5. Emocast

İncehesaptan hazır bir pc aldım. Cpu AMD'nin stok fanıyla geldi ama ekran kartının sıcaklıkları iyiyken, işlemci boşta 55-60 larda geziyordu ve GTA V oynarkende cpu 103 dereceyi gördü. Bende araştırma yaptım ve undervolt yaptım 1.4 voltaj olan cpuyu 1 volta kadar düşürdüm ve sorun çözüldü. Şimdi...
  6. Emocast

F/P Pc önerisi olan var mı ?

Merhabalar Yaklaşık 16000 ila 17000 tl arası bir bütçem var bana fiyat , performans olacak bir pc önerebilir misiniz ? Nvidia yada Amd farketmeksizin İyi forumlar.
Top Bottom