Arama sonuçları: *

1. Halsiz

Bu Emoji Ne Anlama Geliyor ?

Zincire vur kalbimi.. beyaz kalp masumiyeti zincir ise geceleri
  2. Halsiz

BU ADAMIN ÜZERİNDEKİ TİŞÖRTTEN NERDEN BULABİLİRİM

Sporu bıraktın mı?
  3. Halsiz

Babamın kartından oyunlar aldım

Yok la ne 1 haftası ben onu normal bi aile için söylüyorum benim babam aklına geldikçe yüzüne vurur lafını yaparda yapar tuvalettesindir orda da rahat vermez
  4. Halsiz

Valla benim babamda L koltukta uzanıp telefondan flim izliyor 😅 şu babaların L koltukları..
  5. Halsiz

Of of sen benim babamı tanısan varya bizim köpek var babam eve girince köpek başını eğiyor yere çömüyor taki babam köpeği yanına çağırana kadar
  6. Halsiz

Baba de çalışıp hepsini yerine ben koyucam sen evde yatıcan bu eve ben destek çıkıcam babamm evi ben geçindiricem sende tatil yapıcan reis
  7. Halsiz

Sana açık ve net fikrimi söyliyim ben senin yerinde olsaydım ki zamanında oldum berbat bi durum geceleri uyuyamıyorsun vicdan azabından anasını satim ben yerinde olsam şuan şimdi giderdim erkekliğe sığmıycak ama konu baba olunca dizlerimin üstüne çökerdim babana fazla yaklaşma tabi baba derdim...
  8. Halsiz

Evet ailenin güveni kırılır ilk yalanın yakaladığı zaman artık doğruyu söylesende yalancı durumunda olduğun için sana şüpheyle yaklaşırlar artık aynı hırsızlık gibi çamaşır suyu lekesi gibi
  9. Halsiz

Davalık felan olmazsın giren çıkan şeyler belli olur arkadaş abartıyor sanki gizli hisse alınıp satılmış banka cahilmi neye harcama yapıldığını ne alındığını görmezmi oyun alınca anonim olarak mı gözükülüyor ben anlamadım banka arayıp şu şekilde harcama yapmışsın bunlar alınmış alınan şeyleri...
  10. Halsiz

Okulda böle Kompozisyon hazırlasaydım babamdan bu kadar dayak yiyip sokakta kalmazdım gerçi artık adam eve geldiğinde önünde eğilip hoş geldin reis bi isteğin varmı diyip hizmetliliğini yapıyorum ki gene sokaklara düşmeyelim ailenin kıymeti orda anlaşılıyor
  11. Halsiz

Görüp geçirmiş biri olarak anlatayım (ben oyun almıyordum tabi başka bişey yapıyordum o daha kötüydü..) OLAY PERSFEKTİFLERİ! 1. Babana yalan söylediğin için güzel bi dayak yersin 2. Kartı izinsiz kullandığın için ve zarar ettirdiğin için güzel bi dayak yersin (veya konsolundan olursun) 3...
  12. Halsiz

Ucuza xbox game pass?

Yeni hesap gerektirmez yazıyor iptal kodu yerine yeni bi hesap açsam ki gene dediğim şeye geliyor
  13. Halsiz

sigaraya zam geldi mi?

Ya yeter zam geldikçe çoğaltıyom içmeyi moral kalmadı lan
  14. Halsiz

❌İndirim Bitti! 04-11 Nisan Epic Games Ücretsiz Oyunları

Ayn ona bakıyorum 2 aydır şimdi girip baktım hocam 13 k yazan filan var 10k dan aşağı görmedim hala en son 1 ay önce 8.5 k gördüm inş tekrar görürüm bu kadar hızlı piyasa yükselmemesi lazm ya.. Bulamazsam ps4 felan mı alsam acaba ya?
  15. Halsiz

Şu gfn paketim bitsin konsola geçicem ya PC satamıyorum ama bu oyunların çoğu PS plus ta varmıdır veya Xbox oyunları daha mı iyi neyse PC satabilirsem sora karar veririm thief eski bi oyun ztn
  16. Halsiz

Oyun güzel duruyor gfn de varmıdır acaba gerçi ztn sorun da bu güzel duruyor asıl soru oyun güzel mi..
  17. Halsiz

Waow 1500 TL lik oyun bayramda bedava 1711691780 Gerçi her pahalı oyun güzel değildir ama
  18. Halsiz

Sevdiğim kıza nasıl açılabilirim

Ya boşver sevme adem havvayı sevdide noldu olan bize oldu
  19. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Evet benimde azaldı neyse konu ayakkabı beğendiğin renk yoksa adidasada bakabilirsin seversen tabii ki
  20. Halsiz

Sizce Hangi Ayakkabi?

Geçen 50 TL ye satıyorlardı Nike ayakkabılarını 1 kamyon dolusu yığmıştı adam parkın ortasına tıklım tıklımdı park elden çıkarıyordu heralde
Top Bottom