Arama sonuçları: *

1. İ

Masaüstü PC fanlar bi çalışıp bi çalışmıyor

Merhabalar. İncehesap dan PC aldık kasa kargoda zarar görmüştü biraz yamukluk vardı ama çalışır durumunda hiç bir sorun yoktu yetkili servisi arayıp söylediğimizde kendi hatalarının olmadığını söylemişlerdi bizde uzatmadık görüntü olarak veya başka bir sorun çıkarmıyordu bize gel zaman git zaman...
  2. İ

Yeni PC topladım Hata veriyor Acil Yardım

teşekkur ederim şuan vardiyadayım sabah ilk iş denicem
  3. İ

peki bios güncelleme vs. denedikten sonra olmazsa son çare format atıcam artık
  4. İ

MSI MAG B560 Tomahawk Wifi anakart intel i5 10400f işlemci stok fan MSI RTX 3060 gamingX ekran kartı Xpage 16gb ram Xpage SSD Corsair 750W psu
  5. İ

Arkadaşlar yeni bir sistem topladım montaj vs. hepsini kendi bildiğim kadarıyla yaptım bilgisayarı açtığımda üzgün emoji altında ; Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor. Şu anda bazı hata bilgileri toplanıyor bu işlemden sonra yeniden başlatılacak diye...
  6. İ

İş yerinde modem kurulumu acill

Arkadaşlar büyük bir şirkette çalışıyorum masaüstü PC ye kaynağının nerde olduğunu bilmediğim bir ethernet kablo ile internet sağlanıyor etrafımız da wifi yok PC ye takılı olan bu ethernet kablosu ile evden getirdiğim bir modemi kullanarak internet sağlayabilirmiyim
  7. İ

RTX 3050 Ekran kartı Vegas Pro RENDER SORUNU

Donanım arşivinin İtopya kampanyasından aldıgım 3050 ekran kartlı sistem'de vegas pro Render'ı yapamıyorum Eski sistemimde 1050Ti ekran kartı varken Nvidia Render (Nvenc) seçeneği yok. Render'ı mecburen işlemciye yük bindirerek yapıyorum buda bana nerden baksan 1 saatlik kayıp'a mal oluyor...
  8. İ

Donanım Arşivinden aldığım sistem Nvenc sorunu yardım

Donanım arşivinin geçenlerde düzenlediği kampanyadan aldığım sistemi kullanıyorum şuanda eski sistemimde 1050 Ti ekran kartı vardı neyse Yeni sistemde bilgiğiniz gibi 3050 rtx ekran kartı var Vegas pro yu bilgisayarıma yükledim render ayarlarına girdiğimde Nvenc ayarlarının bulunmadığını fark...
  9. İ

3060 Ekran kart'ı ile Anakartımın uyumu ?

kanka şuan o işlemci o anakart'ta takılı ben o pc den yazıyorum 1050 Ti ekran kartını taktım 3060'ı takmak istiyorum karta bişey olur diye takamadım bilgi almak istedim
  10. İ

1050 Ti ekran kartı var bundan daha mı kötü olur RTX ekran kartını kullanmak istiyorum çünkü 1050 Ti ekran kartı Nvidia BroadCast'i destekliyor 1050 Ti desteklemiyor
  11. İ

Arkadaşlar Anakart'ımda bi problem çıktı geçici süre ile dandik bir sistem kurmam gerekti elimdeki malzemeler işlemci:Intel(R) Core(TM) i7-4770 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz anakart: Msi AM1I AMD APU 1600 MHz DDR3 Soket AM1 Mini ITX Anakart ve 16GB ram'im var DDR3 geçici süre ile ekran kartımı bu...
  12. İ

Nvidia BroadCast'i GTX kartlarda kullanmanın hiç bir yolu yok mu ?

Nvidia Broadcast eski versiyonlarında GTX ekrankartlarına ByPass yaparak kullanabiliyorduk 1.3 güncellemesinden sonra ByPass yapabileceğim bi içerik veya video bulamadım Yeni güncellemedeki Yayın yaparken kullanılan kamera filtreleri vs. harkulade güzel GTX ekran kartım ile bu uygulamayı...
  13. İ

HyperX QuadCast Ses ayarları acil yardım

RTX Voice'i indirdim kurulumda ekran kartı desteklemiyor vs. hata verdi ama üstesinden geldim test edemedim evden çıkmak zorunda kaldım kardeşim test etmiş Nvidia nın programı ile video çekmiş ses düzeldi dedi umarım istediğimiz seviyeye gelmiştir yorumun için teşekkür ederim <3
  14. İ

inidiriyorum denıcem
  15. İ

broadcast sadece RTX'e destek veriyor diye yazıyordu denemedım bende 1050Ti ekran kartım var
  16. İ

Arkadaşlar HyperX QuadCast mikrofon aldım yalnız 1.300 tl verip hayal kırıklığına uğradım mikrofon hassasiyetini en aza indirsem bile arkadan okadar cok fan sesi alıyorki anlatamam bunu nasıl çözerim bana yardımcı olabilecek birisi varmı OBS ayarlarını yaptım youtube dan izlediğim bir kaç video...
  17. İ

YouTuBe Gelir Sorunu ?

Arkadaşlar yakın bir zamanda YouTube 'da kanal açtım ve 15. videomda falan 4bin izlenmeyi ve 1k abone sınırını geçtim youtube dan mesaj geldi para kazanma hakkınız açılmıştır vs. bu E-mail den sonra adsense de vergi formunu hesap numarasını vs. ödeme bilgilerimi de girdim kanalımdaki bütün...
  18. İ

Klavyede B tuşuna basınca müzik programı açılıyor acil yardım

Arkadaşlar iş yerine geldiğimde fark ettim önceki gün böyle bir sorun yoktu yazı yazarken örnek B tuşuna bastığımda ekrana direk Windows müzik programı açılıyor Google sayfasında iken CTRL tuşuna bastığımda sayfalar arasında geçiş yapıyor ve yine ALT tuşuna basınca müzik programı açılıyor...
  19. İ

PC ekranım soldu Yardımcı olabilirmisiniz

şimdi windows ekran ayarlarında ki HDR seçeneğini kapatınca renkler geri geliyor açınca renkler geri gidiyor bunun nedeni nedir acaba
  20. İ

PC ekranım soldu Yardımcı olabilirmisiniz

Denedim herhangi bi düzelme olmuyor
Top Bottom