Neler Yeni

PC ekranım soldu Yardımcı olabilirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İslam karaduman
kolay gelsin Knight Online oynadığım sırada yanlışlıkla bi kaç tuşa bastım sanırım ekranım birden soldu anlamadım bi kaç kez kapatıp açtım kabloları vs cıkarıp taktım sorun düzelmedi telefondan çektiğim resimleri paylaşıyorum yardımcı olabilir misiniz . ( NOT : monitör de veya kablolarda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü pc açılırken anakart'ın reklamı vs geçerken herhangi bir renk sıkıntısı yaşamıyor pc açıldıktan sonra renkler gidiyor )

PixDraw

80+ Bronze
kolay gelsin Knight Online oynadığım sırada yanlışlıkla bi kaç tuşa bastım sanırım ekranım birden soldu anlamadım bi kaç kez kapatıp açtım kabloları vs cıkarıp taktım sorun düzelmedi telefondan çektiğim resimleri paylaşıyorum yardımcı olabilir misiniz . ( NOT : monitör de veya kablolarda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum çünkü pc açılırken anakart'ın reklamı vs geçerken herhangi bir renk sıkıntısı yaşamıyor pc açıldıktan sonra renkler gidiyor )
Windows üzerinden gece ışığını kontrol edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İslam karaduman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör üzerinden ayarları resetlemeyi deneyin hocam. Açılışta sorun yoksa monitör ayarları veya gece ışığıdır.
şimdi windows ekran ayarlarında ki HDR seçeneğini kapatınca renkler geri geliyor açınca renkler geri gidiyor bunun nedeni nedir acaba

Top Bottom