Arama sonuçları: *

1. E

aldığım gamepad çakma mı?

ayarlara gir orda kontrolcü var ordan bakabilirsin 1683321452 ürün sahte. seri numarası yok param güvende ile aldım çok şükür iade olusturdum yarın gidip kargoya verecem
  2. E

aldığım gamepad çakma mı?

merhaba arkadaşlar sahibindenden bir tane monster gamepad pro aldım 400 liraya kozmatik bakımdan güzel gecikme hızı düşük yani hiç farketmedim arkadaşlar steamden bakınca bu üründe ıpage pg9023 olduğunu görüyorum acaba kol sahte mi?
  3. E

550 tl klavye önerisi

Kardeşim elimde rampage kb rn 210 var 550ye bırakırım sana lakin şu yükseltme ayakları Kırık kitap düşmüştü üstüne
  4. E

Monster Laptopu satıp masaüstü almak

ne alakası var yılda bir konu açıyorum başka bir konu başlığı varsa söyle oraya yazalım gereksiz yükselmişsiniz bana beyin al diyen arkadaşa 4 beyin de ben alayım
  5. E

Sonuç olarak bir fırsat
  6. E

Merhaba arkadaslar bende monster abra A5 v17.2 rtx3050ti 4 GB 512nvme SSD i5 11400f var upgrade edilmiş (16 GB yaptim) sorum şu arkadaşlar: bu cihazı 13bine aldım 1 yıl garantisi var şuan 2. el fiyatları 17 18k arası bunu satıp 15 17k arası bir fiyata 3060 V2 çok rahat bulunuyor biraz tırtıklar...
  7. E

Laptoptan masaüstüne geçmek

Merhaba arkadaslar bende monster abra A5 v17.2 rtx3050ti 4 GB 512nvme SSD i5 11400f var upgrade edilmiş (16 GB yaptim) sorum şu arkadaşlar: bu cihazı 13bine aldım 1 yıl garantisi var şuan 2. el fiyatları 17 18k arası bunu satıp 15 17k arası bir fiyata 3060 V2 çok rahat bulunuyor biraz tırtıklar...
  8. E

WEB sayfası yapıp satmak

Merhaba ben web sitesi yapıp satmaya başlamak istiyorum. Bu yolda bana tavsiyeleriniz neler? Ayrıca bir web sayfasını yazdım diyelim, bunu alan adına nasıl bağlayacam bilmiyorum bu konuda bana yardım ederseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  9. E

microsoft sql server sorunu

bilen varsa lüfen bakabilir mi çok acil bu sorunu çözmem gerek
  10. E

microsoft sql server sorunu

arkadaşlar merhaba yaptığım programı veri tabanına işlemek istiyorum lakin mssl açtığım zaman hem server name ekrana yazılmıyor hem de ne yapacağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
  11. E

Monster abra fps sorunu

Valla gönderdim artık bakalım
  12. E

Monster abra fps sorunu

Hocam pcyi değişime gönderdim 1 tane ölü piksel vardı sabah kalktığımda 12 13 tane olmuştu siz de ekranınızı kontrol edin panel değişimi denirse kabul etmeyin sonuçta 14 bin lira tamir görmüş pcye verilmez gerekli kontrolleri yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.
  13. E

Monster abra fps sorunu

Sizin nasıl peki hocam? Benim de 17.2.3
  14. E

Monster abra fps sorunu

Hocam oynadığınız oyun zula eğer başka oyun varsa onda deneyin ve msi afterburner ile oyun içi değerleri atın ona göre karşılatırma yapalım valorant indiriliyor şuan eğer gece içi biterse atarım bitmezse de özür dileyerek sabaha atarım
  15. E

Monster abra fps sorunu

Sonradan yazdım hocam pardon :) sıkıntı yok :) hocam şuan pc şarjı az ama şöyle söyleyeyim 8gb ram yiyerek 100 fp anca veriyor hatta çoğu zaman 85 90 e.k kullanım oranı %70 80 arası yüm ayarlar maxta 1080p
  16. E

Monster abra fps sorunu

a Hocam bunu rica etsem foto çekip atabilirmisiniz attım size.
  17. E

Monster abra fps sorunu

hocam bios attığınız linkteki ile aynı 16gb ram var zaten 1642454448 buyrun hocam
  18. E

Monster abra fps sorunu

hocam ş hocam şuan pc 16gb ram zaten biosu nasıl güncelleyebilirim?
  19. E

Monster abra fps sorunu

nedeni nedir hocam? 1642453831 driver güncellemesi ile çözülür mü peki? çünkü işlemci e.k uyumu muazzam
Top Bottom