Arama sonuçları: *

1. D

Masaüstü reklam sorunu

kapadım hocam sağ olasın umarım çözülmüştür.
  2. D

Masaüstü reklam sorunu

hocam nerede orası bulamadım cihaz kullanımı var orda da her şey kapalı
  3. D

Masaüstü reklam sorunu

indirip taradım 0 threats bulundu 1727876068 ss almadım bir daha çıkarsa alırım da bildiğin sağ alta reklam geliyor pc de yeni 1 ay olmadı dizeli hangi ara virüs kaptı anlamadım adwcleanerda da bir şey yok görünüyor
  4. D

Masaüstü reklam sorunu

Merhaba. Win 11 kullanıyorum yaklaşık bir haftadır ara ara sağ alt köşeye reklamlar geliyor. En son itop easy desktop adlı uygulama reklamı geldi. Öyle bi uygulama falan da indirmemiştim. Google chrome güvenlik ayarlarına baktım orda bildirime izin verilen sitelerde zararlı bir site yok gibi ki...
  5. D

Valoranta girince pcde donma

Olay görüntüleyicisinde: -Realtek PCIe GbE Family Controller has a Hardware IO error. -Ağ arabirimi "Realtek PCIe GbE Family Controller", sıfırlanmaya başladı. Donanım sıfırlanırken, ağ bağlantısında anlık bir kesinti olacak. Nedeni: The network driver detected that its hardware has stopped...
  6. D

Valoranta girince pcde donma

Merhaba geçenlerde bu sorunu yaşamıştım valoranta girince pc donmaya başlamıştı ne yaptıysam düzelmemişti sonra sistemi geri yükleyince donma gitmişti fakat hala valoranta girdikten sonra bilgisayar donmaya başlıyor oyunun ana menüsü, masaüstü, google fark etmiyor bilgisayar 2 3 saniyede bir 3 5...
  7. D

Bilgisayar donuyor yardım

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı sistem geri yükledim ekran kartını güncelledim yine. Denemek için valorant girdim yine aynı sorun oldu.
  8. D

Bilgisayar donuyor yardım

Warzone oynuyordum sorun yoktu oyun dondu bir anda sonra ölünce geri geldi ve oynamaya devam ettim 1 saat sonra falan aldığım klibi izlemek için media playera girdim arkada da valorant açıktı klibi geri sarınca kasmaya başladı valorant, oyun donuyordu 2-3 saniyeligine sonra geri gelip 3-5...
  9. D

Ps5 dualsense 5 kolu PCde şarj olmuyor görünüyor

Merhaba kolu yeni aldım cod oynarken kol görünmediği için ds4windows indirdim şarjı 25 görünüyordu şarj ettim turuncu ışık yanıp sönüyordu playstation accessories uygulamasında da şarj oluyor görünüyordu fakat baktığımda %12ye düşmüştü şarjı kabloda sorun varsa diye usb a to usb c kablo aldım...
  10. D

ps5 dualsense için satıcı önerisi

diğer satıcılar için mi deniyor orijinal değil diye onu çözemedim n11 in resmi mağazası satıcı olarak görünüyor bu attığım linkte orası orijinal olmayan ürün satar mı? ve xbox kolunun tasarımına çok alışık değilim. 1725368598 700 daha verip media markttan falan almak en mantıklısı galiba
  11. D

yorumlarda orijinal değil falan demişler de başka satıcalardaki yorumlar da görünüyor galiba orada değil mi? 1725367971 pcde oynayacağım fakat cod fifa falan oynayacağım genelde
  12. D

ps5 dualsense almak istiyorum da n11in kendi mağazasındaki ürün orijinal midir? Yorumlarda biri orijinal gibi falan yazmış emin olamadım normalde 3500 falan ona göre de ucuz alan bilen var mıdır? https://www.n11.com/urun/sony-playstation-5-dualsense-controller-ps5-kol-beyaz-3100872?magaza=n11
  13. D

Oyunda ileri geri yapınca karakter titriyor

Hocam cok anlamadığım yine de ne yapmam gerektiğini
  14. D

Yeni pcde düşük fps ve yüksek sıcaklık sorunu

480-700 arası değişiyordu. Smoke adam falan kalabalık varsa 480-500 civarı sağa sola yürürken 550-700 arası
  15. D

Ryzen 9 AMD 7950x3d
  16. D

anlamadım. 240 hz sabitleyince oyunu zaten düzeliyor.
  17. D

Ne kablosu kankam monitorun kablosu mu? Onu diyorsan replika degil yeni aldım zaten monitoru de kendi kablosu yani pcyi de bugüm montajladım.
  18. D

Yeni pc topladım valo girdim test için Lian li nin uygulamasında böyle görünüyor değerler valorant rekabetçi maçta her şey lowda. 80 dereceyi bile gördü işlemci sorun ne olabilir? 1724812524 Boşta da 50 derece falan 7950x3d işlemci arctic lf iii 360 mm sıvı soğutma 7x lian li uni fan v2 var kasa...
  19. D

çözülmedi
  20. D

240 a sabitledim olmuyor şu an ama çözümü yok mu bunun 500 600 fps alıyorum 240 sabitlemek de sinir bozucu
Top Bottom