Arama sonuçları: *

1. Z

Asus Rog klavye NX Snow Red switch Hangısı daha iyi

3.000TL ve altı iyi bir klavyeye 3.5k da olur.
  2. Z

Yardım Klavye alamadım gitti bir yardımcı olabilirmisiniz

içime sinmedi kendimi ona alıştığım için galiba ama iade etsem başka klavye yok aklımda. Sizde mi faydalanamadınız? Gaming gen yüzünden kaçırdım ben zaten ürünü aldım 2gün sonra stok yok diye iptal ettiler. 1722351337 Tabi fiyata değecek gir klavye ise sorun yok. Klavye piyasalarını çok bilmiyorum.
  3. Z

26'si akşamı Vatan'dan aldım özellikle de arayıp söyledim ama faturayı 27'sine yazmışlar. Ne yapacağımı şaşırdım 2 gündür uğraşıyorum.
  4. Z

Önereceğiniz daha iyi bir klavye var mı?
  5. Z

20-25 bin tl pc toplama

7700XT, Nvidia tarafında özellikleri bakımında hangisiyle eşdeğer sayılır?
  6. Z

3500TL'ye değer mi, daha iyi klavyeler var mı bu aralıkta. Geri ödeme tarihini kaçırdım
  7. Z

🔥İndirim ASUS ROG Strix Scope II NX TR Q Snow Switch [ 3.599 TL - > 2566 TL ]

Geri ödeme için sipariş tarihi mi yoksa fatura tarihi mi önemli? Sipariş tarihi tutuyor ama fatura tarihi tutmuyor.
  8. Z

Faturayı geç kestikleri için indirimden yararlanamıyorum. 3.500TL'ye aldım bu klavyeyi. Fiyatına değer mi iade edip yeni klavye mi bakmalıyım?
  9. Z

Öneri 3k ile red switch mekanik klavye önerisi

Faturayı geç kestikleri için geri ödemeden yararlanamıyorum. 3.500TL'ye Rog Strix Scope2 aldım. İade edip başka klavyelere bakmalı mıyım?
  10. Z

Asus geri ödeme kampanyası

Sipariş tarihi mi önemli fatura tarihi mi?
  11. Z

Rog scope 2 nx snow alınır mı?

Aldınız mı hocam? Ben de 3.5k TL ye aldım ama faturayı geç kestikleri için geri ödeme alamayacağım. İade mi etsem diye düşünüyorum.
  12. Z

ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch Alınır Mı? Geri Ödeme İle

Hocam aynı klavyeyi aldım ama faturayı geç kestikleri için klavye indiriminde faydalanamıyorum. 3500 TL'ye aldım sizde iade edip başka klavyelere bakmalı mıyım?
  13. Z

25.000-30.000TL arası sistem önerisi

Soğutucu olmadan sıkıntı çekmez mi?
  14. Z

2.000-4.000 TL arası oyuncu klavyesi önerisi

2.000-4.000TL arasında tam boyutlu, Türkçe klavyeli mekanik klavye arıyorum önerisi olan var mı?
  15. Z

25.000-30.000TL arası sistem önerisi

Bilgisyarı sürekli açık bırakan birisiyim. Beni uzun süre götürecek ve uzun süre herhangi bir parça değişimine gerek kalmayacak pc arıyorum. DDR5, 3060ti ve 7500f sistem ve üzeri önceliğim. Önerisi olan var mı?
Top Bottom