Neler Yeni

Yardım Klavye alamadım gitti bir yardımcı olabilirmisiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Temel
Altyapısı nx redle aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben nx snow alırdım
Faturayı geç kestikleri için indirimden yararlanamıyorum. 3.500TL'ye aldım bu klavyeyi. Fiyatına değer mi iade edip yeni klavye mi bakmalıyım?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Faturayı geç kestikleri için indirimden yararlanamıyorum. 3.500TL'ye aldım bu klavyeyi. Fiyatına değer mi iade edip yeni klavye mi bakmalıyım?
Şu an pek de bir alternatifi yok kullanılabilir ama cashbacki alsaydınız çok daha iyi olurdu tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Temel
Şu an pek de bir alternatifi yok kullanılabilir ama cashbacki alsaydınız çok daha iyi olurdu tabi
26'si akşamı Vatan'dan aldım özellikle de arayıp söyledim ama faturayı 27'sine yazmışlar. Ne yapacağımı şaşırdım 2 gündür uğraşıyorum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
26'si akşamı Vatan'dan aldım özellikle de arayıp söyledim ama faturayı 27'sine yazmışlar. Ne yapacağımı şaşırdım 2 gündür uğraşıyorum.
İçinize sinmediyse direkt iade de edebilirsiniz , ben de gaming gen üzerinden 26 sında aldım sağolsunlar saat 6 da fatura kesip kargoladılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Buğra Temel
içime sinmedi kendimi ona alıştığım için galiba ama iade etsem başka klavye yok aklımda. Sizde mi faydalanamadınız? Gaming gen yüzünden kaçırdım ben zaten ürünü aldım 2gün sonra stok yok diye iptal ettiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

içime sinmedi kendimi ona alıştığım için galiba ama iade etsem başka klavye yok aklımda. Sizde mi faydalanamadınız? Gaming gen yüzünden kaçırdım ben zaten ürünü aldım 2gün sonra stok yok diye iptal ettiler.
Tabi fiyata değecek gir klavye ise sorun yok. Klavye piyasalarını çok bilmiyorum.

Top Bottom