Neler Yeni

Yardım Klavye alamadım gitti bir yardımcı olabilirmisiniz

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Arkadaşlar 300 500 tl lik klavyeler öneriyorsunuz adam 4000 tl bütçem var demiş. Biraz kaliteli bir ürün önerseniz daha güzel olabilir sanki. Uzun ömürlü kullanım için daha çok fazla detayı var ucuz ve pahalı klavyelerin ayrıntısına girersem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.incehesap.com/glorious-gmmk2-moduler-hotswap-mekanik-beyaz-klavye-fiyati-62216/ daha ucuza buldum bunu
Hocam şuan nx snow asus rog klavyeye daha yakınım siyah ve sade klavye seviyorum hemde geri iade sayesinde 2566 TL'ye geliyor fiyatta iyi gibi o yüzden

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Asusran daha pahali ya geliyor ve bu tarz renkleri sevmiyorum asus olanı alsam is gormezmi
Görür nx snow eski switchin yenilenmiş hali , ses tekerleği var , diğerlerine göre türkçe avantajı ve bilek desteği avantajı var , cashbackle her türlü alınır

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Görür nx snow eski switchin yenilenmiş hali , ses tekerleği var , diğerlerine göre türkçe avantajı ve bilek desteği avantajı var , cashbackle her türlü alınır
Kesinlikle asus olanı alıcam karar verdim sadece yarını bekliyorum 2 büyük sitede indirim zamanı geliyor belki biraz daha düşer 1 gun daha beklerim sorun değil

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Kesinlikle asus olanı alıcam karar verdim sadece yarını bekliyorum 2 büyük sitede indirim zamanı geliyor belki biraz daha düşer 1 gun daha beklerim sorun değil
düşse bile attığım konudaki kampanyaya dahil olan siteleri kontrol et farklı bir yerden alırsan cashback alamazsın

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
düşse bile attığım konudaki kampanyaya dahil olan siteleri kontrol et farklı bir yerden alırsan cashback alamazsın
Evet onu biliyorum dikkat ederim bakalım inşallah pişman etmez xpg summoner almıştım aslında ben ama yazılımsal olarak aşırı sorunluydu driverlarini bile yuklemedim ama yinede klavye cok sapitiyordu zar zor iade ettim

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Evet onu biliyorum dikkat ederim bakalım inşallah pişman etmez xpg summoner almıştım aslında ben ama yazılımsal olarak aşırı sorunluydu driverlarini bile yuklemedim ama yinede klavye cok sapitiyordu zar zor iade ettim
normalde en f/p tam boyut klavye oydu kötü olmuş

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Hocam merhaba tekrardan siparişi verdim ama aklıma snow switch takıldı red switch seviyorum normalde ama bu switch türü nasıldır red e yakın mı

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Talat
337 tl ye z11 aldım simdi geldi oyuncak gıbı cok kucuk alısması baya surecek gıbı biraz agır ama cok guzel sesi felan on numara

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,128
İsim
Kerem Çavuş
Hocam merhaba tekrardan siparişi verdim ama aklıma snow switch takıldı red switch seviyorum normalde ama bu switch türü nasıldır red e yakın mı
Altyapısı nx redle aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buda optik red switch mis fiyatlar aynı sayılır snow switch mi yoksa bumu sanki bu daha iyi gibi optik olduğu için
Ben nx snow alırdım

Top Bottom