Arama sonuçları: *

1. emrethelazkopat

Razer BlackShark V2 X vs Fifine Ampligame H6

Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim ? Şimdiden teşekkür ederim
  2. emrethelazkopat

YENİ ALDIĞIM PC GİTTİ , ACİL YARDIM

Hocalar yanık kokusuda yok , şarja takınca ışıkta yok
  3. emrethelazkopat

Vatandan hocam
  4. emrethelazkopat

Arkadaşlar pzrt günü aldım Asus Tuf 4060 versiyonu bugün R6 oynarken aniden kapandı ve daha açılmıyor . Pc yi prize takmadığımı fark ettim , takayım dedim tam takamamışım , sonra tekrar taktım ve gitti lütfen yardım edin
  5. emrethelazkopat

MSI Thin GF63 12VE-083XTR Alınır mı ? Nasıl ?

Evet yada bu https://www.itopya.com/gigabyte-aorus-7-9mf-i5-12500h-16gb-ddr4-rtx4050-gddr6-6gb-512gb-ssd-173-fhd-360hz-freedos-gaming-_u23489
  6. emrethelazkopat

Hocam galiba bunu alacağım
  7. emrethelazkopat

Hocam açıkçası trendyol gibi yerlerden daha önce aldım . Pc olmasa da başka teknolojik aletler ve hepsi de mi bozuk çıkar ? Açıkçası daha fazla uğraşmak istemiyorum . Aklımda Asus Tuf 4060 lı 140W
  8. emrethelazkopat

Hocam Trendyol gibi yerlerden almak istemiyorum açıkçası .
  9. emrethelazkopat

Arkadaşlar ben kod yazımı ve render ile uğraşıyorum sizce bu laptop alınır mı ? yoksa bu fiyata daha iyi bir öneriniz var mı ? https://www.ebrarbilgisayar.com/msi-thin-gf63-12ve-083xtr-i5-12450h-16gb-1tb-ssd-6gb-rtx4050-156-fhd-144hz-freedos-pmu373011
  10. emrethelazkopat

35k ya alınabilecek laptop önerisi

Arkadaşlar Merhaba ! İşim Render ve kod üzerinde . Rica etsem bana ddr5 laptop önerir misiniz .
  11. emrethelazkopat

ASUS Tuf Gamıng A15 Fa507nv-lp038 aşırı ısınma sorunu

Kanka hata sende neden trendyol dan alıyorsun ki , teşhir veya htalı satılıyor genelde
  12. emrethelazkopat

maks. 18k ya , 50-55 inch Televizyon önerisi (Yüksek Görüntü Kalitesi)

Arkadaşlar merhaba , eve bir tane televizyon almak istiyorum. Maks. 18k bütçede alabileceğim ürün tavsiyeniz var mı ? LG , samsung ve philips ve sony markalarından öneri olursa sevinirim . Yüksek görüntü kalitesi ve uygulama indirme gibi özellikleri olursa iyi olur
  13. emrethelazkopat

Bu sistem günümüz şartları için sizce nasıl ?

İşlemcini değiştir . Sıvı soğutma yerine kule alabilirsin . Ucuz sıvı soğutmanın belası çok olur , zaten iyide değil . Bunun yerine Arctic Freezer al hem daha ucuz hem çok iyi soğutuyor
  14. emrethelazkopat

Bu 4060ti sistem bu fiyatı hakediyor mu ? Daha iyi bir tavsiyeniz var mı ?

RTX 4060 Ti şu an bazı durumlarda gelecek için kesin steril kalacak bir gpu . Youtubede bir çok örneği var .
  15. emrethelazkopat

SSD öneri yardım edin

KC3000 ve fury renegade nin üstüne tanımam
  16. emrethelazkopat

Yeni nesil laptoplarda (Ddr5) kronik olan bir seri var mı ?

Arkadaşlar hem herkese yardımcı olmak için , hem de bu yaz alacağım pc için bilgi sahibi olalım . Tavsiye edilmeyen markalarda hepimiz hp , monster ve casper yazarız . Peki diğer markalarda kronik olarak kötü olan laptoplar hangileri ? Herhangi bir yerde piyasanın babalarından pişman olan...
  17. emrethelazkopat

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4060 Ryzen 7 7735HS 16 GB RAM - 28.999 TL

Herkese önerdiğim bir laptop şimdiden hayırlı olsun
  18. emrethelazkopat

Fiat Albea'ya Akü Önerisi Yapabilir Misiniz?

Alında pek fark etmez . Amasya'da herhangi bir sanayiye veya yedek parçacıda bulabilirsin . Bosch , İnci , Mutlu bunlarda iyi aralarında pek fark yok
  19. emrethelazkopat

Casper Excalibur laptop RTX 4060

Tuf serisi A versiyon
Top Bottom