Arama sonuçları: *

1. C

2k için 4060ti vs 3070ti

Çok teşekkürler tavsiyeniz için. Şu an mevcutta böyle bir kart var aralarındaki fiyat farkı 1.3k. O fiyatlara çıkacağım için 6800xt de düşünebilirim aslında
  2. C

2k için 4060ti vs 3070ti

taksit durumlarına bağlı olacak şekilde şu an 18-19 u zorlayabilirim sıfır alacaksam. Temiz 2. el ekran kartı muhabbeti beni korkutuyor biraz ama temiz bulabilirsem 2. el de alabilirim
  3. C

Çözüldü✓ game garaj kutu gelirmi?

rica ederim iyi forumlar
  4. C

2k için 4060ti vs 3070ti

Valla usta az önce r5 5600x ve 6800xt nin benchmark videosunu izledim sistem taş gibi çalışıyor gibi gözüküyor ama bilemedim. Ekran kartı için daha farklı fikirlere de açığım ama üstte de belirttiğim gibi anakartımı ve işlemcimi yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum. Buna uygun bir önerin...
  5. C

Ben uzun süredir bilgisayar takibi yapmıyorum, şu an hangi parçalar daha iyidir hangi işlemci&ekran kartı komboları daha iyidir maalesef bilmiyorum. Sitelerde oluşturulan hazır sistemlere bakabilirsin, bazı sitelerde gerçekten güzel sistemlerde güzel fiyatlar olabiliyor. Tek tek toplamaya...
  6. C

kurulumu onlar yapsa dahi parçaların kutuları geliyor diye biliyorum. En azından itopyada böyle. Gamegarajda da aynı durum olacağını düşünüyorum
  7. C

2k için 4060ti vs 3070ti

Peki hocam şunu da ekleyeyim duruma. anakartım b450mk 2 ve hani mümkünse eğer anakart değiştirmeyi şu anlık düşünmüyorum. 16 GB ram var pc de belki onu arttırabilirim ama onun dışında sadece elimdeki ekran kartını değiştirip 2k ya geçmek istiyorum. 6800xt veya 7700xt gibi kartlara yönelirsem...
  8. C

2k için 4060ti vs 3070ti

2. El ekran kartı almaya çekinen bir insanım aslında. Birde dlss teknolojilerini kullanmak için RTX serisine dönmeyi düşünüyordum
  9. C

2k için 4060ti vs 3070ti

Merhabalar iyi forumlar. Hali hazırda 6650xt ve r5 5600 lü sistemim var. 1080p monitörümü 2. monitöre çevirip, 2k monitör almayı düşünüyorum. 5600 işlemci ile 2k için 4060ti mı daha mantıklı yoksa 3070ti mı? İşlemcimi veya anakartımı değiştirmek istemiyorum yakın süre zarfında, monitör ve ekran...
  10. C

35 mpbs altyapı için modem önerisi

Merhabalar başlıkta belirttiğim gibi 35mpbs altyapı için pahalı olmayan idarelik modem arıyorum. Üniversiteyi yaşadığım şehir dışında okuyorum ve hali hazırda güzel bir modemim var, aile evine bu yaz döneceğim ve kendi modemimi kuracağım. Altyapı kötü olduğundan dolayı taahhütlü 35mbps anlaşma...
  11. C

Detroit Become Human Vk error

Merhabalar, biliyorum konu çok fazla açılmış ama sorunumu çözemiyorum asla. 6650xt ve r5 5600 üm var. Ekran kartı driver ını yorumlarda da gördüğüm şekilde 23.11.1 sürümünde kullanıyorum, 23.11.2 sürümü ekran kartım için uygun bir driver değil. Başka herhangi bir çözümü olan var mı?
  12. C

İki telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

12t kanka kesinlikle, S21 de bakılabilir belki aynı fiyat bandında
  13. C

Windows key nereden alabilirim ?

Bu site güvenilir, 2 defa alışveriş yaptım
  14. C

S21 FE alınır mı? 20-02-2023

Usta ben bayadır araştırıyorum. 14.5-15 bandındaki en iyi telefon S21 FE gibi geldi bana, üstüne çıkma şansım yok maalesef. FE'den daha iyidir, şunu al dediğin bi telefon var mı?
  15. C

İphone 7 den önce 3 sene 5s kullandım, 5 s ten önce de Vestel venüs marka android bi telefon kullanıyordum. 5s bana ilaç gibi gelmişti, gerçi telefonun dandikliğinden de kaynaklanmış olabilir belki o durum :D
  16. C

7 den sonra zaten ne kullanırsam kullanayım ilaç gibi gelecek ona eminim, dediğim gibi ama beni bi en az 3.5 sene götürmesi lazım telefonun 3 yıl normal 1 yılda güvenlik güncellemesi alacağı bilgisini aldım doğru mu biliyorum Ben de öyle düşünüyorum ama ios tan androide geçişi gözümde biraz...
  17. C

Merhabalar, iphone 7 kullanıcısıyım yaklaşık 4 yıldır ve telefonum artık ölmek üzere. Isınma, kapanıp açılamama, kişilerimi silmek gibi saçma sapan olaylarla uğraşıyorum ve elimde kalmadan telefon almak istiyorum. Tek önceliğim alacağım telefonun sorunsuz bir şekilde beni 3-4 sene götürmesi. S21...
  18. C

Asus dual 6650xt satıp 3070Ti alınır mı?

Usta selam şimdi görebildim anca kusura bakma :D Hayır satmadım, ekonomik olarak iyi bir zamanımda olmadığımdan vazgeçtim
  19. C

Yenilenmiş iphone xs/xs max mı sıfır samsung A 73 5G mi

bulabilirsem XS almaya çalışacağım Depolaması çok önemli değil benim aslında,başka bir sebebi var mı?
  20. C

Yenilenmiş iphone xs/xs max mı sıfır samsung A 73 5G mi

S20 Fe'ye de çok baktım , A73 5G ye nazaran daha eski bir telefon olduğu için almak istemiyorum şahsen Öyle aman aman bi beklentim yok, yaklaşık 4 yıldır iphone 7 kullanıyorum ama sapıtmaya başladı artık iyicene. Tek beklentim 4-5 yıl sorunsuz götürmesi 1674745085 Onu da düşündüm temiz bulmak...
Top Bottom