Neler Yeni

Yenilenmiş iphone xs/xs max mı sıfır samsung A 73 5G mi

CAUgur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cem Arda Uğur
Bütçe
13000
Başlıkta da belirttiğim gibi, yenilenmiş XS/XS max mı alınmalı yoksa sıfır samsung mu alınmalı? 13K max bütçem

şahin doğan

80+ Platinum
A73 Alınmaz. A73 Yerine S20 FE öneririm. S20 FE ile XS serisi arasından XS serisi öneririm. S20 FE kullandım ve XS serisinin daha Premium ve genel anlamda daha iyi olduğu düşüncesindeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan Usta
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Bilgisayar, Müzik
Instagram
https://www.instagram.com/metehannusta/
Facebook
metehanusta007
Kağıt üzerinde XS Max daha iyi gibi görünüyor ama yeni de her zaman yenidir. Burada iş daha çok sizin telefondan ne beklediğinize bakıyor.

CAUgur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cem Arda Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A73 Alınmaz. A73 Yerine S20 FE öneririm. S20 FE ile XS serisi arasından XS serisi öneririm. S20 FE kullandım ve XS serisinin daha Premium ve genel anlamda daha iyi olduğu düşüncesindeyim.
S20 Fe'ye de çok baktım , A73 5G ye nazaran daha eski bir telefon olduğu için almak istemiyorum şahsen
Kağıt üzerinde XS Max daha iyi gibi görünüyor ama yeni de her zaman yenidir. Burada iş daha çok sizin telefondan ne beklediğinize bakıyor.
Öyle aman aman bi beklentim yok, yaklaşık 4 yıldır iphone 7 kullanıyorum ama sapıtmaya başladı artık iyicene. Tek beklentim 4-5 yıl sorunsuz götürmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yenilenmiş yerine 2.el de temiz xs max bulabilirsiniz.
Onu da düşündüm temiz bulmak zor biraz ya

şahin doğan

80+ Platinum
S20 Fe'ye de çok baktım , A73 5G ye nazaran daha eski bir telefon olduğu için almak istemiyorum şahsen
Android tarafında cihazın eski olması bir şey ifade etmiyor. A73'e göre tek eksiği güncelleme almayışı. Kamera, performans, özellik olarak çok daha iyi S20 FE ama ben XS serisi öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan Usta
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Facebook
metehanusta007

Öyle aman aman bi beklentim yok, yaklaşık 4 yıldır iphone 7 kullanıyorum ama sapıtmaya başladı artık iyicene. Tek beklentim 4-5 yıl sorunsuz götürmesi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onu da düşündüm temiz bulmak zor biraz ya
XS Max'in kaç GB olacağı da önemli. 64 ise baştan elenir.

CAUgur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cem Arda Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Metehan Usta
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Facebook
metehanusta007
bulabilirsem XS almaya çalışacağım

Depolaması çok önemli değil benim aslında,başka bir sebebi var mı?
Depolama şahsi bir olay değil ki. Bugün artık 64 GB depolama alanı yetersiz kalıyor. Kız arkadaşımda 128 GB var. O bile sıkıntı yaşıyor. SD kart takılmadığı için problem. He sen diyorsan ki ben bulut depolama kullanırım, orasını bilemem.

şahin doğan

80+ Platinum
Depolama şahsi bir olay değil ki. Bugün artık 64 GB depolama alanı yetersiz kalıyor. Kız arkadaşımda 128 GB var. O bile sıkıntı yaşıyor. SD kart takılmadığı için problem. He sen diyorsan ki ben bulut depolama kullanırım, orasını bilemem.
Depolama gayet şahsi. 128GB iPhone 12'imde 22GB dolu. 5GB İCloud ile fotoğraf depoluyorum. Fotoğrafları depolamasam 27 GB dolu olacak. Genshin gibi bir oyun yüklemediğin sürece 64GB'ı uygulamalar ile dolduramazsın. Sadece fotoğraflar ve videolar için 64 yerine 128 almak mantıksız. Arada ödeyeceğin 1000-1500 TL fark yerine aylık 6 TL'ye 50GB iCloud almak çok daha mantıklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
971,680
Üyeler
153,597
Son üye
EryX