Arama sonuçları: *

1. sirwhy

HP Victus hangisi alınır?

Her victus postunun altında acer var hocam gerçekten bu kadar farkla iyi mi?
  2. sirwhy

Teşekkür ederim hocam.
  3. sirwhy

cevaplarınız için teşekkürler öncelikle. Bu bütçelerde önerebileceğiniz bilgisayar bu mudur? hp iyi midir?
  4. sirwhy

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-13500H-7P645EA/dp/B0C85HX5GW?ref_=Oct_DLandingS_D_bc793688_2 4060 ekran kartı 512ssd 16gb ram 34k https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-13500H-7P6C8EA/dp/B0CNKC6H7J?ref_=Oct_DLandingS_D_bc793688_9 4050 ekran...
  5. sirwhy

Ofis için 15k laptop önerisi

Hocam asus marka fiyatı ekliyor gibime geliyor ama? Attığım ürün 1tb + 32 ram bu 256/8 ama asus daha pahalı. Baktığım kadarıyla tek artısı daha şık olması. Siz kullanıyor musunuz bunu? Memnun musunuz?
  6. sirwhy

Ofis için 15k laptop önerisi

Arkadaşlar ofiste kullanma amacıyla kolay götürüp getirebileceğim, gündelik kullanımda donmadan kasmadan sıkıntısız kullanabileceğim görüntü kalitesi iyi olan 13-14 inçlik bilgisayarlar önerir misiniz? Bunu buldum ram’i vs iyi sanırım ancak işlemcisi nasıldır bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler...
  7. sirwhy

1500TL Modem Önerisi

hocam extra dsl diye arattığımda 5k'lık bir ürün çıkıyor ancak o kadar büyük bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Omni Dsl işimi görür gibi. Teşekkürler yardımınız için. ahahaha eyvallah hocam fiyatı da gayet iyi zaten sanırım omni dsl alacağım. Teşekkürler.
  8. sirwhy

1500TL Modem Önerisi

hocam vdsl oluyor sanırım. fiber değil ondan eminim de. nasıl yapmam gerekiyor hocam ne önerirsiniz https://www.akakce.com/modem/en-ucuz-keenetic-omni-dsl-kn-2011-01tr-300-mbps-vdsl2-fiyati,534521720.html...
  9. sirwhy

1500TL Modem Önerisi

200m2 ev, 50-100mbps hız için modem önerisi yapabilir misiniz? İstediğim en önemli iki özellik ilki bağlı cihazları görüntüleyebilme, internet hızlarını sınırlayabilme (bu olabiliyor mu çok anlamadım ama oluyor sanırım) ikincisi ise evin her tarafında çekmesi. Teşekkürler şimdiden. Bütçe 1500...
  10. sirwhy

Kredi Kartı Limit Hesabı Nasıl Oluyor?

İş Bankası'nda 10K limitim var ancak 650 lira borcum olmasına rağmen kullanılabilir limit 8800 lira olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Herhangi bir taksitim vs yok.
  11. sirwhy

Çözüldü✓ Monitör HDMI kablo önerisi

Teşekkürler hocam.
  12. sirwhy

Çözüldü✓ Monitör HDMI kablo önerisi

Hocam ben de Asus'un farklı bir modelini aldım ancak sadece vga kablosu ile geldi. Anakartımda ise vga çıkışı yok maalesef. Bu kablodan memnun musunuz tavsiye eder misiniz? Bir de 50 liralıklar ile ne gibi bir farkı olabilir hiç bilmediğimden soruyorum. TEşekkürler.
  13. sirwhy

😉 PC Hocası Yeni Sistemler Yolda 😉

smokin ne oluyor hocam?
  14. sirwhy

çözüldü

çözüldü
  15. sirwhy

20k ile alınabilecek en iyi pc

hocam nereden bakıyorsunuz bu verilere nereden ulaşabilirim ben de?
  16. sirwhy

iş için 25k sistem önerisi

bakabilirseniz mutlu olurum hocam teşekkürler
  17. sirwhy

hocam saatlerdir bakıyorum neredeyse her sistemde birinci öncelik ekran kartına verilmiş. işlemci ssd ve ram öncelikli hazır sistemleri nereden bulabilirim
  18. sirwhy

hocam güzel de ram, işlemci ve ssd’si düşük gibi geldi. aynısının 1tb ssd 32 ram ve ryzen 7’lisi 30k’ya toplanamaz mı hocam adobe ve kod editörleri ağırlıklı daha çok chrome ile olacak işim. o yüzden ram ssd ve işlemcinin yukarıda dediğim özelliklerde olmasını istiyorum. böyle bir hazır sistem...
  19. sirwhy

onu öyle yapayım o zaman haklısınız. diğer parçalarda neye dikkat etmem gerek işlemci anakart vs. ya da siz önerebilir misiniz
  20. sirwhy

dediğim gibi hiç bilmiyorum beyler sadece o iki parçanın olabilecek en iyisi olması gerektiğini düşünüyorum yine de daha iyi bildiğiniz için önerilerinize açığım
Top Bottom