Neler Yeni

1500TL Modem Önerisi

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
Bütçe
1500
200m2 ev, 50-100mbps hız için modem önerisi yapabilir misiniz? İstediğim en önemli iki özellik ilki bağlı cihazları görüntüleyebilme, internet hızlarını sınırlayabilme (bu olabiliyor mu çok anlamadım ama oluyor sanırım) ikincisi ise evin her tarafında çekmesi. Teşekkürler şimdiden. Bütçe 1500 TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@KYTECHNGAMING hocam sizi etiketlemişler bir kaç konuya, rica etsem yardımcı olur musunuz?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
200m2 ev, 50-100mbps hız için modem önerisi yapabilir misiniz? İstediğim en önemli iki özellik ilki bağlı cihazları görüntüleyebilme, internet hızlarını sınırlayabilme (bu olabiliyor mu çok anlamadım ama oluyor sanırım) ikincisi ise evin her tarafında çekmesi. Teşekkürler şimdiden. Bütçe 1500 TL.

@KYTECHNGAMING hocam sizi etiketlemişler bir kaç konuya, rica etsem yardımcı olur musunuz?
hocam adsl mi fiber mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ahmet burak kara
200 m2 evi tek modemle biraz zor halledersiniz. Her odada çekse bile ciddi hız kaybı olur.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

her halükarda bence direkt gidip alabildiğiniz size uyumlu en iyi keenetic marka modemi alın bir kaç farklı modem kullandım heleki stok gönderilen modemler tam eziyet ben zamanında ikinci elden keenetic extra dsl aldım aldığım günden beri evimin altyapısı 63mbps gösteriyor aldığım günden beri hep stabil 70 mbps alıyorum hiç değişmedi 63 gösteren büyük ihtimal yanlış ama neticede demek isteediğim çok cihazda bağlansa falan felaket en iyisi keenetic ben bu saaatten sonra keenetic den şaşmam

TamerKs

80+ Silver
Tenda V12

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam adsl mi fiber mi
hocam vdsl oluyor sanırım. fiber değil ondan eminim de.
200 m2 evi tek modemle biraz zor halledersiniz. Her odada çekse bile ciddi hız kaybı olur.
nasıl yapmam gerekiyor hocam ne önerirsiniz
her halükarda bence direkt gidip alabildiğiniz size uyumlu en iyi keenetic marka modemi alın bir kaç farklı modem kullandım heleki stok gönderilen modemler tam eziyet ben zamanında ikinci elden keenetic extra dsl aldım aldığım günden beri evimin altyapısı 63mbps gösteriyor aldığım günden beri hep stabil 70 mbps alıyorum hiç değişmedi 63 gösteren büyük ihtimal yanlış ama neticede demek isteediğim çok cihazda bağlansa falan felaket en iyisi keenetic ben bu saaatten sonra keenetic den şaşmam
hocam şu ikisini gördüm keenetic olarak aralarında ne gibi fark var 300 mbps işimi görür mü sizce
Şekli vs çok güzel duruyor ancak markayı ilk defa gördüm. Kendiniz kullanıyor musunuz hocam?
hocam istediği her özellik genelde keeneticde oluyor aslında yanına birde keenetic router alsa wifi mesh yapsa mükemmel şejkilde kullanır,
hocam cahilliğime verin, yukardaki iki keenetic model hem modem hem router değil mi?

TamerKs

80+ Silver
Şekli vs çok güzel duruyor ancak markayı ilk defa gördüm. Kendiniz kullanıyor musunuz hocam?
Kullanan birisinden duymuştum kendisi çok memnundu onun dışında bu konuda bilgili değilim eğer buradakiler iyi değil diyorsa onların dediklerine bakın.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
hocam vdsl oluyor sanırım. fiber değil ondan eminim de.

nasıl yapmam gerekiyor hocam ne önerirsiniz

hocam şu ikisini gördüm keenetic olarak aralarında ne gibi fark var 300 mbps işimi görür mü sizce

hocam cahilliğime verin, yukardaki iki keenetic model hem modem hem router değil mi?
evet hocam hem modem hem router

hocam o zaman sen de keenetic extra dsl alabilirsin bence ardağın her özellik var evin ortasında bir yere konumlandırısan senin için iyi olacaktır baktın her yerden bağlanamıyorsun ilerde bitane menzil genişletici alırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Keenetic Omni DSL önermiyorum direkt olarak emir veriyorum bu modemi alın hayatımda daha iyi modem markası görmedim. Etrafımda en az 10 arkıma ben aldırmışımdır bu modemi hepside memnun

sirwhy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Ekinci
evet hocam hem modem hem router

hocam o zaman sen de keenetic extra dsl alabilirsin bence ardağın her özellik var evin ortasında bir yere konumlandırısan senin için iyi olacaktır baktın her yerden bağlanamıyorsun ilerde bitane menzil genişletici alırsın
hocam extra dsl diye arattığımda 5k'lık bir ürün çıkıyor ancak o kadar büyük bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Omni Dsl işimi görür gibi. Teşekkürler yardımınız için.
Keenetic Omni DSL önermiyorum direkt olarak emir veriyorum bu modemi alın hayatımda daha iyi modem markası görmedim. Etrafımda en az 10 arkıma ben aldırmışımdır bu modemi hepside memnun
ahahaha eyvallah hocam fiyatı da gayet iyi zaten sanırım omni dsl alacağım. Teşekkürler.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
hocam extra dsl diye arattığımda 5k'lık bir ürün çıkıyor ancak o kadar büyük bir şeye ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Omni Dsl işimi görür gibi. Teşekkürler yardımınız için.

ahahaha eyvallah hocam fiyatı da gayet iyi zaten sanırım omni dsl alacağım. Teşekkürler.
hocam 5k değildir ya ben ikinci elden aldığım zamanlar 1200 civarıydı o kadar artmaması lazım

2200 olmuş püü

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
ahmet burak kara
Powerline veya repeater özellikli bir wifi cihaz kullanabilirsiniz. Powerline için iki odanın aynı fazda olması lazım, yeni evlerde biraz sıkıntı. Repeater ve yeni modem ilşe bütçe aşılıyor. Benim net önerim bu yüzden yok.

Bu arada fiber hatlarda hiçbir isp kendi modemleri dışında kullanıma izin vermiyor. Bazı ayarlarla izin dışında kullanılabilir ama değer mi uğraşa emin değilim.

Top Bottom