Arama sonuçları: *

1. zoytrk

Yardım 2. Ram slotunun boş olduğunu nasıl anlarim

Rica ederim soruların olursa seve seve yardım ederiz.
  2. zoytrk

Sorun olur takamazsın DDR4 ise DDR4 şart Aman diyim hata yapma boşuna
  3. zoytrk

mhz cl orantısı vardır yüksek mhz lerde cl düşürmek zordur Örneğin: 3600 mhz ramlerde cl 16 iyiyken 3200 mhz ramlerde cl 16 normaldir. 1660424656 2.el sitelerinden kendin bakman daha uygun olur.
  4. zoytrk

Mümkünse aynı al Değilse zaten yapacak bir şey yok. aynı mhz aynı cl almaya çalış cl farklı olursa pek sorun çıkmaz ama mhz farklı olunca sorun cıkabiliyor. 1660423989 az olunca daha iyi
  5. zoytrk

Çözüldü✓ Bendeki ram kötümü sizce cl18

Kötü Bir Ram Değil 3600mhz de cl 18 ideal
  6. zoytrk

Dual Channel desteğine nerden bakarsın bilmiyorum ama cl değerine cpuz programından bakabilirsin. Memory Katagorisinde
  7. zoytrk

Bende Corsair vengeance pro rgb var 3600 mhz için cl 18 uygun fiyatlı diye almıştım herhangi bir sıkıntısı yok 3600mhz de Ama 3200 mhz lik alsaydım cl16 veya daha düşüğünü alırdım.
  8. zoytrk

Fps Artışı illaki olur Dual Channel destekliyorsa fps artışı daha fazla olur. 1886 mhz ise 1886 mhz yüksek alıp paranı boşa harcama ek olarak ram uyumluluğu konusunda da etkisi olur aynı mhz ve cl almanın
  9. zoytrk

Önemli Ramlerin Gecikmesini belirtir Ne Kadar Düşükse o kadar iyi Örneğin: 8gb 3200mhz cl18 ile 8gb 3200mhz cl16 arasında performans farkı vardır.
  10. zoytrk

CPU Z Programını İndirip Buradan Bakman Daha Doğru Olur.
  11. zoytrk

Yeni sistem aldım müşteri hizmetleri durumu

CPU Güç pini Anakarta bağlanan Sizin Anakartınız Benim Önerdiğim Anakart
  12. zoytrk

Laptopunu Ters Çevir Altında Barkod Gibi bir şey olmalı Orada Yazar. 1660422090 Örnek Fotoğraf
  13. zoytrk

2 Ram Slotu olduğunu Bilgisayar Üreticisinin sayfanından kontrol edin Bazı Laptoplarda (Bende Olan) 4gb Anakartla Bütünleşik 4 gb Slotta takılı olabiliyor.
  14. zoytrk

Çözüldü✓ Windows Update Dosyası?

Kendisi Bende Mevcut Discordun update dosyası Sizde kontrol etmek isterseniz sağ tıklayıp dosya konumunu göster diyebilirsiniz. (Emin Olmak İçin)
  15. zoytrk

Yeni sistem aldım müşteri hizmetleri durumu

Genel olarak Anakart Üretildiği andaki en güncel bios ile satılır. Firmadan Firmaya Değişiklik göstererek, Güncelleme yapanlar oluyor. Ben Anakart Aldığımda 3 versiyon gerideydi. Kendim Güncelledim Güncellemek Basit ama elektiriğin gitmediğinden emin olduğun anda yapmalısın. 5600 olayına...
  16. zoytrk

Yardım Yeni Bilgisayar Alınıdğında Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bu videodaki her şey tamamdır ekstradan performansa ve bilgisayarın Ömrüne etki edecek ayarlar var mı?
  17. zoytrk

Sistemim İçin Herhangi bir Undervoltage Önerin var mı çoğu oyunlarda ekran kartım 83 derecelerde gezmekte
  18. zoytrk

0'dan Toplanan bir bilgisayarda yapılması gereken önemli ayarlar nelerdir? Örneğin: Sanal bellek, Başlatma seçenekleri, Gelişmiş Sistem Ayarları Sistemimde kullanacağım (yaklaşık 2 yıllık) Ekran Kartı: Rtx 2060 Super (Gigabyte Windforce Oc) İşlemci: Ryzen 7 3700x RAM: 2x8 16GB Corsair...
  19. zoytrk

Yardım Tam Ekran veya Percereli Modda bir oyun açınca 2. monitörde görüntü gidiyor.

Ekran Kartım 2060s 1. Monitör Display Port ile bağlı 2. monitör Hdmi ile bağlı. Tam Ekran Bir oyuna girdiğimde 2. ekran gidiyor sorun neden kaynaklı olabilir. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom