Arama sonuçları: *

1. HYAyaz

1500 tl bandında oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba kardeşim. Kesinlikle fiyat performans ama kaliteden de ödün verneyen bir model olan Razer Blackshark V2 X almanı öneririm yıllardır kullanıyorum hiç bir problemi ile karşılaşmadım. Hatta şunu söyleyebilirim 2-3 bin liralık harici mikrofonlardan bu kulaklığın mikrofonu daha güzel...
  2. HYAyaz

Kulak üstü kulaklık arıyorum

Merhaba kardeşim. Kesinlikle fiyat performans ama kaliteden de ödün verneyen bir model olan Razer Blackshark V2 X almanı öneririm yıllardır kullanıyorum hiç bir problemi ile karşılaşmadım. Hatta şunu söyleyebilirim 2-3 bin liralık harici mikrofonlardan bu kulaklığın mikrofonu daha güzel...
  3. HYAyaz

1000-1500 TL arası kulaklık önerisi

vala 3 yıldan aşkındır kullanıyorum kiç karşılaşmadım öyle bir sorunla hiç de duymadım. o cubuğun üst kısmı zaten yükseklik zaten yükseklik ayarı o oynamaz diğer ucucuda kulak civarına tam oturması, kaplaması için ikisinden birini kulağındayken çene hareketiyle hareket ettirmek çok zor kulağınla...
  4. HYAyaz

estağfurullah kanka niye linçleyelimde ses kalitesinin iyi olduğunu hiç dsnmıyorum en yakın zamanda güncellemeni tavsiye ederim
  5. HYAyaz

neresi gıcırdıyo knka ne alaka
  6. HYAyaz

7. HYAyaz

1500-2000 tl arası kulaklık önerisi

8. HYAyaz

18 yaş altı ziraat hesabı açabilir mi?

merhaba fruko gazoz. Öncelikle sorunu cevaplayım. tabii ki de açabilirsin velin ile gdip. Tüm bankalarda bunu yapabilirsin fakat çoğunda mobil uygulama, internet bankacılığı gibi pek çok özellik olmuyor. Sadece elinde fiziksel bir kart oluyor ve bir IBAN'ın oluyor. IBAN'ınına para...
  9. HYAyaz

Mobil veriyi 4.5g de mi kullanmalıyım 3g de mi

aga kesinlikle 4.5G kullanmalısın. olayı bilmiyorsan söyleyim, kısaca bu internetin hızını ayarlıyor yani 3G kullanmanın bi anlamı yok. 3G kullanınca daha az internet harcıyor diyenler var. Alakası yok sen bir reels videosu izlerken videonun boyutu 20mb ise o videoyu izlemek için o 20mb illaki...
  10. HYAyaz

Kıza İlk Mesaj Ne Atmalıyım?

aga karı kız işi boş sttir et kızı napacan
Top Bottom