Neler Yeni

1000-1500 TL arası kulaklık önerisi

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
1000-1500 tl arası alınabilecek en iyi kulaklık nedir arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
reşit arda çevik
1000-1500 tl arası alınabilecek en iyi kulaklık nedir arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum
ya şimdi fakir kulaklığı ve kötü diye linçlenicem ama elimde polosmart pgs102 kulaklığı var (bimden alınma) baya işimi görüyo ses kalitesi iyi oyunlarda yönlü seste mükemmel çalışıyo

HYAyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan Yağız AYAZER
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
lahmacun_401
Steam
AYAZ
Discord
onelove_fade
Steam ID
1390140873
Discord
onelove_fade
Merhaba kardeşim. Kesinlikle fiyat performans ama kaliteden de ödün verneyen bir model olan Razer Blackshark V2 X almanı öneririm yıllardır kullanıyorum hiç bir problemi ile karşılaşmadım. Hatta şunu söyleyebilirim 2-3 bin liralık harici mikrofonlardan bu kulaklığın mikrofonu daha güzel gerçekten fark ettirecek düzeyde ses kalitesi ise harika cidden. Oyun oynadığından bahsetmişsin özellikle FPS oyunlarında çok önemli olan ses kasma olayında ise sana büyük düzeyde Left-Right dağılımını ve Streo yönetimini çok güzel yapıyor. Ayrıca 7.1 Surround sound desteği ile daha gerçekçi 3 boyutlu bir ses deneyimi sunuyor. kesinlikle önereririm. Ayrıca küçük bir detay olarak da kulaklığın içinden Razer gold kodu yani razerin sanal para biriminin kodu çıkıyor bu bakiyeyle steam cüzdan kodu veya dc Nitro gibi güzel şeyler alabiliyorsun. yani bu kulaklığın bu kadar ucuz olması çok saçma hem hoparlör(ses) hemde mikrofon açısından cidden harika bir kalite sunuyor. KESSİNLİKLE bunu almanı öneririm. Tam anlamıyla Fiyat permons bir ürün olmasına rağmen ne parçadan ödün vermişler ne de kaliteden uzun süreli kullanmıcısı olarak kesinlikle öneririm başka kulaklıklarda deneyimledim deneyimlemesem zaten bu kadar övmem farkını bildiğim için bu kadar övüyorum yani tek bunu kullanmış gelmiş övüyo aynı fiyata daha iyisi varsa haberi yok demeyin kesinlikle katagorisinin birincisi kanka net al yani... Soruların varsa sorabilirsin

Gurkanpiro

80+ Gold
Merhaba kardeşim. Kesinlikle fiyat performans ama kaliteden de ödün verneyen bir model olan Razer Blackshark V2 X almanı öneririm yıllardır kullanıyorum hiç bir problemi ile karşılaşmadım. Hatta şunu söyleyebilirim 2-3 bin liralık harici mikrofonlardan bu kulaklığın mikrofonu daha güzel gerçekten fark ettirecek düzeyde ses kalitesi ise harika cidden. Oyun oynadığından bahsetmişsin özellikle FPS oyunlarında çok önemli olan ses kasma olayında ise sana büyük düzeyde Left-Right dağılımını ve Streo yönetimini çok güzel yapıyor. Ayrıca 7.1 Surround sound desteği ile daha gerçekçi 3 boyutlu bir ses deneyimi sunuyor. kesinlikle önereririm. Ayrıca küçük bir detay olarak da kulaklığın içinden Razer gold kodu yani razerin sanal para biriminin kodu çıkıyor bu bakiyeyle steam cüzdan kodu veya dc Nitro gibi güzel şeyler alabiliyorsun. yani bu kulaklığın bu kadar ucuz olması çok saçma hem hoparlör(ses) hemde mikrofon açısından cidden harika bir kalite sunuyor. KESSİNLİKLE bunu almanı öneririm. Tam anlamıyla Fiyat permons bir ürün olmasına rağmen ne parçadan ödün vermişler ne de kaliteden uzun süreli kullanmıcısı olarak kesinlikle öneririm başka kulaklıklarda deneyimledim deneyimlemesem zaten bu kadar övmem farkını bildiğim için bu kadar övüyorum yani tek bunu kullanmış gelmiş övüyo aynı fiyata daha iyisi varsa haberi yok demeyin kesinlikle katagorisinin birincisi kanka net al yani... Soruların varsa sorabilirsin
asla alınmaz cenemı oynatınca gıcırdıyor

HYAyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan Yağız AYAZER
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
lahmacun_401
Steam
AYAZ
Discord
onelove_fade
Steam ID
1390140873
Discord
onelove_fade

HYAyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan Yağız AYAZER
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
lahmacun_401
Steam
AYAZ
Discord
onelove_fade
Steam ID
1390140873
Discord
onelove_fade
ya şimdi fakir kulaklığı ve kötü diye linçlenicem ama elimde polosmart pgs102 kulaklığı var (bimden alınma) baya işimi görüyo ses kalitesi iyi oyunlarda yönlü seste mükemmel çalışıyo
estağfurullah kanka niye linçleyelimde ses kalitesinin iyi olduğunu hiç dsnmıyorum en yakın zamanda güncellemeni tavsiye ederim

USTUEM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Emir
kral bak biraz önce atıldı fırsatlara buds fe 1000 kayme bu fiyata bulamazsın bu kaliteyi ben bir tane çektim sen de bak istersen

HYAyaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hasan Yağız AYAZER
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
lahmacun_401
Steam
AYAZ
Discord
onelove_fade
Steam ID
1390140873
Discord
onelove_fade
o cubukları cok fena gıcırdıyor yemek yıyorum cenemı oynatıyorum gıcırdıyor kulaklıktan ses fulleyınce ses azalması oluyor
vala 3 yıldan aşkındır kullanıyorum kiç karşılaşmadım öyle bir sorunla hiç de duymadım. o cubuğun üst kısmı zaten yükseklik zaten yükseklik ayarı o oynamaz diğer ucucuda kulak civarına tam oturması, kaplaması için ikisinden birini kulağındayken çene hareketiyle hareket ettirmek çok zor kulağınla çenen yakın olma ihtimalini düşündüm çeneme taksam ve çenemi sıksam bile eklem noktaları hareket etmiyor. yinede doğru söylüyosundur, bu çok garip ve anormal bi durum garantisi bitmediyse garantiye vermelisin bittiyse bile bi servise götür çünkü hareket ettirince gıcırdasa anlarımda çene hareketiyle eklem noktalarını devindirmen zor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,662
Üyeler
155,452
Son üye
extinct
Top Bottom