Arama sonuçları: *

1. C

Ryzen 7 5800x mi? yoksa ryzen 9 5900x mi almalıyım?

am5 e geçebilecek kadar param yok
  2. C

Ryzen 7 5800x mi? yoksa ryzen 9 5900x mi almalıyım?

Yeni bir işlemci alıcam ama ryzen 7 5800x ile ryzen 9 5900x arasında kaldım. cs ve valorant oynuyorum 240hz monitöre sahibim hangisin almalıyım.
  3. C

Öneri Anakartta yardıma ihtiyacım var

Hocam garanti ile uğraşmak istemiyorum. Daha garantiye göndermem için arenaya göndermem gerekiyor ve ordan gigabyte' ın servisine gidecek. Arenanın teknik servisini aradığımda kargo ücretinin benim ödeyeceğimi söylediler. Gigabyte servisi genel olarak 21 günü doldurmadan kartı göndermiyolar...
  4. C

Öneri Anakartta yardıma ihtiyacım var

Ben gigabyte b550 gaming x v2 kullanıyorum ve maalesef q-flush ve bios çipim bozuldu. Amcam bilgisayarcı olduğu için ona götürdüm ve bana dediği ''anakartın bios çipini yapsam da büyük ihtimalle 1 ay sonra gene bozulur. En mantıklısı garantisi varsa garantiye götür.'' dedi bana ama ben götürmek...
  5. C

Yardım Gigabyte arızalı anakart

hocam ben bişi sormak istiyorum ekstra. anakarta sadece güç geliyor ve güç de bir sorun yok ama işlevsellik hiç yok. bir kısa devre böyle bir sorun yapabilir mi?
  6. C

Evet bios update yaptım bu sorundan önce ama anakart bios update yaptıktan 8-9 saat sonra bozuldu anakart.
  7. C

Herhangi bir fiziksel hasar vesaire göremedim.
  8. C

Evet eminim. Elimde anakart arıza kodunu gösteren bir parça var ve parça arıza kodu da göstermedi. Emin olmak için ayrıca diğer parçaları arkadaşımda test ettim ve bir sorun yoktu.
  9. C

Arkadaşlar ben gigabyte b550 gaming x v2 rev 1.3 anakart kullanıyorum ve bir sorunum var. İlk olarak anakart tetik alıyor, anakarta güç geliyor ama nedense parçalar arasında veri bağlantısı yok. Fanlar belli bir hıza çıkıp daha sonra 1 saniyeliğine hafif yavaşlayıp sonra eski hızına çıkıyor ve...
  10. C

Arızalı dijital rgb pin

hocam peki diğer argb pinde böyle bir sorun yok. böyle bir şey mümkün mü?
  11. C

Arızalı dijital rgb pin

Hocam ben gigabyte b550 gaming x v2 rev1.3 anakartını kullanıyorum ve cpu pin kısmının orda 3 pinli argb pinim düzgün çalışmıyor. Açıklamak gerekirse rgb fusion da rengi kırmızı yaptığımda fanlar kırmızı renk oluyor ama yeşil renge aldığımda renk mavi, mavi renge aldığımda renk yeşil oluyor...
  12. C

XPG Gammix d35g farklı dram

Arkadaşlar ben xpg gammix d35g 8gb 3200mhz lik ramlerinden kullanıyorum 3 tane ve bir şey fark ettim, bu xpg ramlerden bir tanesinin dram'i farklı neden böyle bir şey var?
  13. C

1650 mobile nasıl oc yapılır

Canım dostum seni çok iyi anlıyorum bir aralar benimde 1650 laptobum vardı bende denedim ama maalesef üretici kısıtlıyor. Laptoplarda oc yapmak iyi bir şey değil. Laptoplar kompakt yapıda olduğu için üreticiler belli testlere sokuyorlar. Bu testlerden biride sıcaklık testleri. Belli bir...
  14. C

1650 mobile nasıl oc yapılır

Dostum buna bende baktım ama oc yapmak laptoplar için uygun değil ve adaptörüne fazla yük biner. Bilgisarın bozulmaması için kendini kapatıyor ve aynı zamanda laptop aşırı sıcaktan dolayı kendini korumak için kendini kapatır.
  15. C

Asus laptop aşırı ısınma sorumu

Fan temizliği yapıldıktan sonra test ettim sıcaklık değerlerini ve herhangi bir uygulama çalışmamaktadır arka planda.
  16. C

teşşekkürler
  17. C

Merak etmeyin ben kendim termal macun ve ram yükseltmesi yaptığım için garanti kapsamı dışında ve normal süreçte 3 ay sonra garanti bitiyor ama yan sanayi kapağını nasıl temin edebilirim.
  18. C

Arkadaşlar ben asus tuf f15 fx506lhb modeli olan bir laptop kullanıyorum ve çok ısınıyor. Thermal grizzli'nin 12.5w/mk'lık termal macunu kullandığım halde laptobum oyunlarda çok ısınıyor ve drop yememe sebep oluyor. Resimdeki gibi laptop kapağı kapalı olduğunda işlemci sıcaklığım 95°-100°,ekran...
Top Bottom