Arama sonuçları: *

1. O

RTX 4090 alınır mı? 5000 serisi beklenmelimi ?

4070 ti zaten çok güçlü beklesin 5000'i zaten 4 ay falan çıkar muhtemelen.
  2. O

Çözüldü✓ Acer Nitro 16 vs Asus Tuf A15

Bence Asus biraz pahalı yani 37 etmez HP almak daha mantıklı bence ekran sRGB oranı çok önemli değilse. Ya da asusun i7 13650 olanı vardı pahalanmadıysa o da 37 di.
  3. O

Eyvallah hadi şimdi dediğimi yap çok konuşma ağzına vermiyim
  4. O

Siltir git kendini acer gibi 3. Sınıf bir marka ile tatmin et.
  5. O

Engelledim hemen aceri orta seviye sanan biriyle aynı Dünyada yaşamak bile rahatsız edici. İnternetten almak çok saçma ayrıca.
  6. O

Mağazadan pahalıya almadım. İnternette 30.000 TL di mağazadan 31.700 e aldım. Giriş seviyeden kastınız ne? Rtx 4050 ye giriş diyorsan Acer ve asusda 4050.
  7. O

Tamam siz öyle zannedin Acer çok süper marka falan demi. Ekranı 3 MS falan çok havalı. İnternetten alınan her bilgisayar sorunlu zaten. Bi 1000-2000 TL fazla verip benim yaptığım gibi mağazalardan almak en mantıklısı. Böyle sorunlarla karşılaşmazsınız mağazadan alırsanız. En azından lenovoda ölü...
  8. O

Nedeni nedir acaba ben bir sorunu göremedim cihazın? 1728833850 Ghosting ne alaka kaynak ne?
  9. O

Bu fiyat bandında hem ekranı hemde soğutması düzgün tek lenovo var. 1728830550 Çok havalısın.
  10. O

İkisi de birbirinden kötü cihazlar. Hangisi daha kötü dersen Acer daha kötü.
  11. O

Gamepad Önerir misiniz

Torima almadım ama bu bütçede hepsi aynı kablolu bağlanacaksanız yine o kadar sorun çekmezsiniz. Bende bazen LB1 tuşu takılıyor onun dışında kolda sorun yaşamadım BT de yaşadım daha çok.
  12. O

Gamepad Önerir misiniz

Ben 600 TL ye almıştım PS 4 çakma kol. Asla alma 2 haftada bozuluyor. Bluetooth sensörü de çok kötü sürekli kopma gecikme yaşıyorum.
  13. O

Öneri Doğalgaz yerine İntel işlemci yeterli midir?

Evet maalesef amd nin yanmaması için camları falan açmalısınız yoksa mazallah yangın çıkar hakka ulaşırsınız.
  14. O

Öneri Doğalgaz yerine İntel işlemci yeterli midir?

Maalesef intel 75 dereceyi geçmeyecektir rdr2'de. Bence AMD alın ama dikkat edin eviniz yanmasın.
  15. O

Bu sistemler valorant oynatır mı?

Bu sistem pek oyun oynayacak bir şey değil.
  16. O

Çözüldü✓ acil cevap lazım bu laptop alınır mı?

Acer nitro tavsiye etmem malzeme kalitesi olarak acer cihazlar kalitesiz oluyor. Onun yerine HP victus, Lenovo Loq ve ya Asus rog cihazlari oneririrm evet daha pahali ama daha az sorun cikarir. Acerden uzak durun
  17. O

Pc Oyun Önerileri...

Witcher 3 seriyi oynamadan oynayabilirsiniz
  18. O

Pc Oyun Önerileri...

Last of us 2 yok
  19. O

Laptop Isınması Boşta 60 Derece

Asus tuf ise normal değilse temizlik yap.
  20. O

RDR bilgisayara gelirken grafikleri değişir mi?

Witcher 3 asıl tüm Rockstar oyunlarını toplasan bile daha iyi. Oynadığım en iyi oyun.
Top Bottom