Neler Yeni

Pc Oyun Önerileri...

DeSouzab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat Taşçı
Kendime yeni bir laptop pc aldım birçok oyunu eskiden oynamıştım yeni oyunlar arıyorum kendime önerebileceğiniz oyunlar varmı ?

PC ÖZELLİKLERİ :

1660Tİ ASUS TUF GAMİNG

1660 Ti Ekran Kartı

Amd Ryzen 7-3750h İşlemci

16GB RAM

1TB HDD-256GB SSD

120 HZ Ekran

8 GB Ekran Kartı

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,494
İsim
Emre siyah
Aradağınız türe göre değişir ama
tlou part 1 part 2 , god of war ,marvel spiderman gibi oyunları öneririm

DeSouzab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat Taşçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aradağınız türe göre değişir ama
tlou part 1 part 2 , god of war ,marvel spiderman gibi oyunları öneririm
God of war ve tlou aklımda vardı spidermanda iyi fikir aslında teşekürler

MRPeace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Peace
RDR2, Elden Ring (souls like seviyorsan),mafia definitive edition, silent hill 2 remake(korkunç), Resident evil village(korkunç değil), doom eternal, Cyberpunk , witcher 3 (next gen update ile hoş görünüyor)

ahmettnx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Tarbay
sniper elite 4 oynanabilir

DeSouzab

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat Taşçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RDR2, Elden Ring (souls like seviyorsan),mafia definitive edition, silent hill 2 remake(korkunç), Resident evil village(korkunç değil), doom eternal, Cyberpunk , witcher 3 (next gen update ile hoş görünüyor)
Elden ring ve slient hill 2 dışında hepsini oynadım diğer 2 oyunda fazla hoşuma gitmiyor

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
erdem akın
Unutmuştum onu hatırlattığın iyi oldu teşekürler dostum
bence witcher serisini oyna ama oyun almak istiyorsan steam indirimlerini bekle şuan oyunlar çok pahalı indirimler gelince seri toplam 11 dolara düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

resident evil hikayesini öğrenmek için seriyi oynamak gerekir sadece village oynarsan bi anlamı kalmaz witcher 3 de aynı şekilde

MRPeace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Peace
bence witcher serisini oyna ama oyun almak istiyorsan steam indirimlerini bekle şuan oyunlar çok pahalı indirimler gelince seri toplam 11 dolara düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

resident evil hikayesini öğrenmek için seriyi oynamak gerekir sadece village oynarsan bi anlamı kalmaz witcher 3 de aynı şekilde
witcher kitaplar okusa tabikide hazzı arttırır evet ama witcher 1 oynanmaz durumda, witcher 2 oynanışı da pek tatmin etmiyor artık, 1 saat kadar geçmiş videosu izlese halledebilir, resident evilde ise evet 7 yi oynamalı onu kaçırmışım ancak şu umbrella company olayı zaten biraz arka planda kalıyor anlamak için mektupları ve materyalleri okuması falan lazım zaten ve kim oyun oynarken bunları okuyor ki?

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Ömer Doğan

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
erdem akın
witcher kitaplar okusa tabikide hazzı arttırır evet ama witcher 1 oynanmaz durumda, witcher 2 oynanışı da pek tatmin etmiyor artık, 1 saat kadar geçmiş videosu izlese halledebilir, resident evilde ise evet 7 yi oynamalı onu kaçırmışım ancak şu umbrella company olayı zaten biraz arka planda kalıyor anlamak için mektupları ve materyalleri okuması falan lazım zaten ve kim oyun oynarken bunları okuyor ki?
hayır bence witcher 2 şuan bile çok iyi ayarları full e çekin 3 için olmasa bile oynanır

Top Bottom