Arama sonuçları: *

1. ONLISKAR

Yardım 1000 lira civarı monitör

Viwesonic güzel marka evet ama genelde viewsonicin ekonomik monitörleri 5ms neden aoc veya gamepower gibi marka almak yerine 5ms viewsonic alsınki ?
  2. ONLISKAR

144Hz vs 120Hz

Display port en sağlıklı yontemdir zaten 40 50 lira bişey monitöre o kadar para vermişşin zaten pahalı bişey degil dp
  3. ONLISKAR

Yardım 1000 lira civarı monitör

Aoc veya gamepower in monitörlerine bakabilirsin
  4. ONLISKAR

Türknet söylediklerini karşılayabiliyormu

Tamamen altyapıyla ilgili ara muşteri temsilcisini sorgulattır altyapıyı ona göre al
  5. ONLISKAR

Monitör önerisi

Adamın 1000 - 1200 tl butcesi var demekki sen gelip 2700 tllik monitör atman sence normal mi ?
  6. ONLISKAR

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Burası yardım yeri donanımlarla ilgili aklında bilgisayar parçalarıyla ilgili konu varsa sor tabikide ama böyle sacma konular acmasan daha iyi olur
  7. ONLISKAR

Hangisi Daha İyi Ekran Kartı

2080 5700xt 1080
  8. ONLISKAR

Monitör önerisi

Knkm ilk attığın curved ikincisi curved değil haberin olsun tabikide aoc daha iyi bir marka ama öburude curved
  9. ONLISKAR

Arctis 1 Mikrofonu Nasıldır?

Arctis serilerinin mikrofonu genellikle iyi oluyo bendede arctis 3 var gayet iyi
  10. ONLISKAR

95 Derece İşlemci Sıcaklığı

95 derece ağır oyunlarda normal ama normal durumdayken fazla
  11. ONLISKAR

2000 tl ye hangi pc toplanır?

2000 ye sıfır sistem toplarsan doğru söylemek gerekirse günümüzde işini görmez ya biraz daha biriktir yada 2. El al
  12. ONLISKAR

R5 3600 ısı değerleri

75 derece gayet nornal değerler
  13. ONLISKAR

2k 60hz monitör mü yoksa 1080p 144hz mi?

1080 144 hz tabii ki
  14. ONLISKAR

Bu PC beni ne kadar götürür?

3 4 yıl rahat götürür ama her oyunu açarmı bilemem
  15. ONLISKAR

1 MS ile 5 MS Monitör Farkı

Eski monitörum 5ms idi şu ansa 1ms mönitörle oynamıştım arada fark var
  16. ONLISKAR

Wİ-Fİ Mİ ETHERNET Mİ?

Ethernette hız kaybın olmaz internet sağlayıcının verdiği interneti aynı hızında alırsın fakat wifi de internet kaybı yaşarsın
  17. ONLISKAR

Yeni sistem alicam yardim edersiniz :)

Yakın bir zamanda bende bunu alacağım 5700 ün performansı 2070 le eşdeğer sakın 2060 alayım gibi bir hata yapma 2060 la aynı fiyata 2070 performansı alırsın https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-43889/
  18. ONLISKAR

r5 1600 rx580 besler mi?

Evet seçtiğin parçalar uygun olmuş ryzen 5 1600 rx 580 i her türlü besler kafan rahat olsun
  19. ONLISKAR

Ps4 mü ? Pc mi?

Kesinlikle pc almanı tavsiye ederim hem ps nin yeni modeli çıkacak ve türkiye fiyatı çok yüksek olacak al pcni rahat et
  20. ONLISKAR

Yardım Pc de internete bağlanamıyorum

Evet yuklü
Top Bottom