Arama sonuçları: *

1. HONORLESSNESS

Battlefield 5 Crash Report Handler

Selamlar, bugun BF5 indirdim fakat girince boyle bir hata aliyorum. EA App uygulamasını kaldirip yeniden yukledim duzelmiyor. Çözümünü bilen var mı? Simdiden tesekkur ederim.
  2. HONORLESSNESS

Çözüldü✓ RX7700 XT DRİVER SORUNU

Eywallah
  3. HONORLESSNESS

Hocam bugun win 11 e gectim ve şuan herhangi bir sıkıntı yok. Hepinize tesekkur ederim.
  4. HONORLESSNESS

30K Bütçeye sistem önerisi

Bu fiyata sanırsam ekran kartı rx7700 xt olan sistem vardı onu almak daha mantıklı
  5. HONORLESSNESS

Anladim hocam eywallah
  6. HONORLESSNESS

Tesekkurler hocam en iyisi format atmak dedigin gibi 1721484991 Win 10 dan win 11 e gecsem bisey farkeder mi?
  7. HONORLESSNESS

Hocam valla suan kulladigim ekran kartı 4060 16gb den cok cok daha iyi ve ondan daha ucuz. Cok memnundum fakat bu aralar sıkıntı cikartiyor iste. 1721484727 Haklısınız hocam en basta aklimdan tekrar format atmak geçmişti. Olmazsa oyle yaparım tesekkur ederim. 1721484802 Evet hocam amd nin...
  8. HONORLESSNESS

Hocam valla alalı 2 ay oldu simdiden bu tarz sorunlar var.
  9. HONORLESSNESS

Arkadaşlar merhaba rx7700xt ekran kartı kullaniyorum ve son gelen 2 guncelleme ile birlikte oyunlarla alakalı sorunlar var. Bugun gelen guncelleme ile birlikte forza 5 ve fc 24 e girdigim zaman ekran ve pc kendini yeniden başlatiyor. Ayni olay rdr 2 de de var. Bunda da oyuna girince mavi ekran...
Top Bottom