Arama sonuçları: *

1. S

1000 tl klavye red switch mekanik max 1300

var mı mekanik red switch klavye önerisi olan max aşıırı beğenirsem 1500 e kadar veririm ama şuanlık 1000 civarında arıyorum
  2. S

adobe creative cloud inmiyor

adobe creative cloudu indiremiyorum delirmek üzereyim az kaldı finallerim var ve photoshop olsun illustratör olsun engel oluyor bana şu illet programın bir çözüğmü varsa söyleyin rica ediyorum 206 hatası alıyorum 2 saatir çözüm aradım internetten yok olmuyor....
  3. S

İphone 13, iphone 14 Hangisini almalıyım ?

evet aslında aralarında uçurum yok güncelleme olayı mantıklı geliyor ekranlarında nasıl bir fark var ki gözle görülür
  4. S

İphone 13, iphone 14 Hangisini almalıyım ?

Merhabalar arkadaşlar iphone alacağım fakat 13 ile 14 arasında fazlasıyla çelişki yaşıyorum 5 bin tl gibi bir fark var arada sizce 5 bin fazladan verip 14 mü almalıyım yoksa 13 mü ?
  5. S

gamepower alınır mı var mı tavsiyeniz ?

kral tam boy şart ya num pad alışkanlığı var ben de maalesef elim arar her halükarda 1697472761 bütce max 1500
  6. S

gamepower alınır mı var mı tavsiyeniz ?

https://www.incehesap.com/gamepower-ogre-rgb-60m-red-switch-turkce-q-usb-mekanik-gaming-klavye-fiyati-66354/ şu hoşuma gitti gibi ama bilmiyorum red switch önceliğim ve num padi olmalı bi klavye önerin bana da alıyım kararsız bir insanım fp bir ürün lazım uygun fiyatlı iş yapacak bir klavye...
  7. S

creative cloud açılmama sorunu

creative cloud'a girmeye çalıştığımda adobe sunucularına erişilemedi diyor arkadaşlar bunun çözümü var mı ya bi yardımcı olacak
  8. S

game power alınır mı + olarak mouse öneriniz var mı?

https://www.hepsiburada.com/gamepower-saber-rgb-mekanik-mavi-switch-klavye-pm-HB00000NDP91 arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum. ama kullanan deneyimleyen varsa ve ya muadili falan varsa atabilir misiniz? Önerilere açığım red switch önceliğim. 800 900 tl ye kadarda mouse istiyorum eyvallah şimdiden.
  9. S

ÖN bellek ram fazla kullanım sorunu

Samed.53#samed.53
  10. S

attı attım istek
  11. S

knka dc adını ver ekliyim
  12. S

evet boşta 9.6 8.5 falan gidip geliyor
  13. S

Merhabalar arkadaşlar valorantta 200 üstü fps alıyordum ama nedense şu aralar fps m düştü 160 170 civarı alıyorum bu önbellek olayıda kafama takıldı nedense fazla bir önbellek alıyor ramler bunun nedeni ne olabilir arka tarafta çalışan uygulamaların hepsini neredeyse kapattım fakat yine aynı...
  14. S

geoforce experience kaydedicisi sorunu

arkadaşlar selamlar bildiğiniz üzere geoforce experience kendi kaydedicisi mevcut fakat bununla genel ekran kaydı alamıyorum sadece belirli oyunlarda kayıt almama izin veriyor bunun bir ayarı var mıdır bir yardımcı olun bana ya deli etti illet şey pc özellikleri lenovo idepadgaming 3 16gb ram...
  15. S

şarjzda oyun oynarken şarj azalması sorunu

arkadaşlar selamlar 2 3 gün öncesine kadar böyle bir sorun olmamasına rağmen dün valorant olsun fifa olsun şarjzda oynarken şarjı azalıyor %10 a kadar inip pil azalıyor uyarısı alıyorum sürekli %10 un altına düşmüyor ama fps dropları yaşatıyorr bana bunun bir çözümü var mıdır yardımcı olursanız...
  16. S

ucuz yollu oyuncu klavyesi max 200 tl

ucuz yollu oyuncu klavyesi arıyorum elleri yormayan 200 tl bütçem var
  17. S

kulanıllabilinir ram 13.9 gözüküyor

16 gb ramım var 8 ekleme yaptım tam 16 gözükmüyor bunu nasıl çözebilirim ya 2gb lık kayıp söz konusu yardımcı olabilecek var mı koparıp atıcam şu ram mı sinirden ya en iyisini gittm aldım deli olacağım
  18. S

Üniversitelerin kapatılması hakkında ne düşünüyorsunuz

kötü bir durum sadece depremzedelere ve ya kvk burslarında kalanlara online olsaydı keşke
  19. S

mouse çalışmamam sorunu

arkadaşlar merhaba, lenovo m 100 oyuncu mousem başka pc lerde çalışıyor fakat kendi pc me taktığım zaman ışığı yanıp sönüyor ve çalışmıyor çıkarıp taktığımda ise aynı olay gerçekleşiyor pc m de başka mouse kullanabiliyorum ama lenovo oyuncu mousemi kullanamıyorum neden olabilir bu çözümü var mıdır
  20. S

GTA 5 Düşük FPS ve Donma Sorunu

ARKADAŞLAR KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM GTA 5 DE OYUNA GİRİYORUM ONLİNE VE YA STORY FARK ETMİYOR FPS DEĞERLERİ 60 70 ARALIĞINDA 80 Nİ DE GÖRDÜĞÜ OLUYOR FAKAT 2 3 DAKİKA SONRA OYUN BİR ANDA PAT DİYE KİLİTLENİP KALIYOR KAPATMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPAMIYORUM RİCA EDİYORUM BİRİ YARDIMCI OLSUN KAFAYI YİYECEĞİM
Top Bottom