Neler Yeni

gamepower alınır mı var mı tavsiyeniz ?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Samed53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
samed karal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alinmaz. Maks butcen nedir ve tam boy sart mi?
kral tam boy şart ya num pad alışkanlığı var ben de maalesef elim arar her halükarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütce max 1500

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
kral tam boy şart ya num pad alışkanlığı var ben de maalesef elim arar her halükarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütce max 1500
HP Omen Encoder, XPG Summoner bu ikisinden birine bakabilirsin.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,884
İsim
göksel yurtcan
hp omen encoder alın hocam o bütçede

oEnesQlf

80+ Silver

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Bekir Eren Keskin
valla hocam ben aldım 1 sene oldu kullanıyorum on numara klavye sıkıntılarını söyleyeyim alt bilekliği yapışkanlı değil sonra yaklaşık 2-3 ay sonra metal ses çıkıyor klavyeden bastıkta trink ediyor başka da bir kötü yanını görmedim tonla renk seçeneği var tuşlarında silinme falanda yok güzel

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,884
İsim
göksel yurtcan
valla hocam ben aldım 1 sene oldu kullanıyorum on numara klavye sıkıntılarını söyleyeyim alt bilekliği yapışkanlı değil sonra yaklaşık 2-3 ay sonra metal ses çıkıyor klavyeden bastıkta trink ediyor başka da bir kötü yanını görmedim tonla renk seçeneği var tuşlarında silinme falanda yok güzel
dediğiniz şey zaten olmaması gereken bir şey ileride tuş basmama sorunuda olacaktır muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Melih
alınmaz diyenler fanboyluk yapıyor olabilir. gayet güzel f/p ürünleri var 4 yıl kullandım gamepower ürünleri devam da ediyorum

Thadox

80+ Bronze
https://www.incehesap.com/gamepower...kce-q-usb-mekanik-gaming-klavye-fiyati-66354/ şu hoşuma gitti gibi ama bilmiyorum red switch önceliğim ve num padi olmalı bi klavye önerin bana da alıyım kararsız bir insanım fp bir ürün lazım uygun fiyatlı iş yapacak bir klavye eyvallah şimdiden
Arkadaş gamepower kalvye hediye aldı. 3 ay da W tuşu bozuldu garantiye yolladım aradan 3-4 ay geçti şimdi A tuşu da tekliyor gibi sanırım gene garantiye yollayacağım. Benim tavsiyem gamepower alma.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,472
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
alınmaz diyenler fanboyluk yapıyor olabilir. gayet güzel f/p ürünleri var 4 yıl kullandım gamepower ürünleri devam da ediyorum
Niye fanboyluk yapalim ki? Kronik sorunlu bir klavye. Hem ayni fiyata cok daha iyileri var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,775
Üyeler
157,420
Son üye
canemrecanx
Top Bottom