Arama sonuçları: *

1. D

İphone 15 Pro Max Vs Xiaomi 14 Ultra

xiaomi 11 ultra kullanıyorum xiaominin cogu amiral gemisini kullandım cok güzel cihazlar ama iphone varken xiaomi seçmek biraz garip olur ve iphone saygınlığı diye bir şey var bir mekana gittiğinde telefonundan bile sana yaptıkları muamele değişiyor
  2. D

MSI bilgisayar Windows ekranı gelmiyor

Rtx 4060 i5 13400f sistemimde Nvidia güncellemesi geldi bende yaptım sonra PC de ses gitti bütün auxlari tak çıkar şunu yap bunu yap çözemedim sonra sistem geri yükleme yaptım hala cozulmedi sonra Windows sorun gidermeye girdim ve bişey değiştirdi ve Windowsu yeniden başlatması gerektiği söyledi...
  3. D

Bu ikisi alınır mı? uzun vadeli gidermi

4060ti da 2k daha iyi gider ama buda olur
  4. D

2850 tl ye MSI monitör mu yoksa 3000tl ye Samsung mu?

2 side değil bence 3.3k ya çok güzel monitörler indirime giriyor bence onları bi düşün
  5. D

Yardım Ali express'ten ürün aldım wp'yi böyle bir mesaj geldi

benim bildiğim kadarıyla vergi böyle ödenmiyor ben 2 aliexpress alışverişimdede kargocuya ödemiştim
  6. D

Bilgisayarın ön jak girişleri çalışmıyor

kasayı açamam garantisi devam ediyor
  7. D

zaten öylelermiş
  8. D

denedim yine aynı hiçbir ses gelmiyor
  9. D

Pc Takılı Kaldı

güncelleme esnasında genelde şey yazar SAKIN BİLGİSAYARI KAPATMAYIN diye ama bence format atarsan çözülebilecek gibi duruyor
  10. D

tam olarak dediğiniz gibi bir yer yok direk böyle çıkıyor
  11. D

Bilgisayarı alalı 1 ay oldu ve ilk aldığımda çalışıyordu ardından birkaç ayar değiştirdim 2 kulaklığın birini ses birini mikrofon olarak kullanmak için ama maalesef onu başaramadım ve artık hiç ses gelmiyor driveri 2 kez silip tekrar kurdum hiçbir türlü ses gelmiyor. MSI pr H610M E DDR4...
  12. D

sistemim ne kadar eder ?

bu arkadaşlar biraz çakala benziyor minimum 13k gider
  13. D

Yardım Kulaklıkta jak soketi değiştirdikten sonra ses az geliyor

ses kartından olabilir bende kulaklığı monitöre takınca aynısı oluyor farklı ses kartları yüzünden büyük ihtimalle
  14. D

Bu PC alınır mı i512400f işlemciyle

18 k ya alınmaz haftada bir 4060 sistem indirime giriyor onları bekle
  15. D

Milenicom internet için modem önerisi

hocam maksimum bütçe 1000 tl hiç uğraşmayıp milenicomun modemini mi yoksa bu mu https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-pm-HB00000MI5NI ve ayrıca evde hiçbir kablo yok apartmandada yok o dediğiniz...
  16. D

onun fiyatı beni aşar hocam bu alınır mı gibi geldi bana ve bir sorum daha var bu kurulum ve aktivasyon ücreti tam olarak ne oluyor aktivasyon ücretini 0tl seçersem ne olur ve kurulumu kendim yapabilir miyim
  17. D

https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-pm-HB00000MI5NI hocam sizce bu nasıl
  18. D

neden milenicomu önermiyorsunuz sebebi nedir
Top Bottom