Neler Yeni

İphone 15 Pro Max Vs Xiaomi 14 Ultra

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
hz çok değerli bi şey değil, hiç bi zaman olmadı da telefon için. E-Sporcu değilsen tabii. Onun dışında ki senaryolarda zaten 2 haftaya alışıp etkisini unutacaksın.

İphone 15 Pro Max​

Xiaomi işletim sistemi buglarla dolu, halen oturtamadı. Bir torba dolusu para verip arayüzün saçmalamasını istemezdim şahsen. Ayrıca cihaz bozulursa ortada kalırsınız. Çünkü xiaomi teknik servisten çok şikayet bulunmakta.
Bu ikisi arasından olacaksa, iphone derim.
Tabii ki de 15 PM.
Mukayese edilemez.

alternatif de olur derseniz samsung s24 ultra çok daha iyi seçim olur. Çünkü hem daha ucuz, hem kalemi var ekstradan, hem de 7 yıl güncelleme alacak. Son partilerde ekran sorununu da gidermiş samsung.
Hepinize teşekkür ederim. Son kararım iPhone 15 pro max oldu. İos denemek istiyorum ve iPhone en üst segmentinde denemek iyi olabilir benim için. Sağolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rüzgar Şutman
İki telefon fiyatı da karşılayabilecek durumdayı. Buldugum fiyat iphone 5-8k daha pahalıya gelıyor. Sizce Özellik olarak ve Kamera olarak hangisi alınmalıdır? Hiç iphone kullanmadım hayatımda. Alışma süreci nasıl olur? Androidden ios geçiş zorlar mı fazla?
xiaomi 11 ultra kullanıyorum xiaominin cogu amiral gemisini kullandım cok güzel cihazlar ama iphone varken xiaomi seçmek biraz garip olur ve iphone saygınlığı diye bir şey var bir mekana gittiğinde telefonundan bile sana yaptıkları muamele değişiyor

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
xiaomi 11 ultra kullanıyorum xiaominin cogu amiral gemisini kullandım cok güzel cihazlar ama iphone varken xiaomi seçmek biraz garip olur ve iphone saygınlığı diye bir şey var bir mekana gittiğinde telefonundan bile sana yaptıkları muamele değişiyor
Benım ıcın oyle seylere gerek yok. telefonuma bakıp hareket edecek kadar kuculen varsa onun sorunu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,827
Üyeler
154,472
Son üye
spotifyreceipt
Top Bottom