Neler Yeni

İphone 15 Pro Max Vs Xiaomi 14 Ultra

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emre
Kaça aldın ve önceki telefonun android ise ne gibi artıları oldu sana?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef alacağım yerde 2 telefon var ve attığınız diğer telefonlar yok. Ve ben bu iki telefon dışında bir telefon düşünmüyorum. Bu iki telefon arasında+ veya - ler hakkında yorumlar bekliyorum
40000tlye aldım en son iosu 2016da iphone 6 kullanmıştım redmi not 8den 15 pro maxe geçmek çok güzel geldi gözüme alıcaksan yurt dışı al çift sim yılda 8 ay kullanırsın 4 ayda başka telefonla arama yaparsın telefonu kullanırsın ama şebeke çekmez arama yapamaz

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Onur
iki telefon arasında özellik bakımından ciddi bir fark yoktur, ikisi de sonuçta amiral gemisi buradaki en önemli fark değer kaybı ve işletim sistemi farkıdır

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Kaplan
iki telefon arasında özellik bakımından ciddi bir fark yoktur, ikisi de sonuçta amiral gemisi buradaki en önemli fark değer kaybı ve işletim sistemi farkıdır
Değer kaybından iPhone önde. Android telefonun aldıktan sonra piyasa değeri olduğunu düşünmüyorum. İşletim sistemi olarak sence hangisi iyi? İos kullanmadım ve fanları mükemmel diyebiliyor anti olanı da gömüyor. Orta kararda bir fikir söylersen sevinirim. Sonuçta iki telefonda da sorun yaşamam. Dediğin gibi o markaların şuan en iyileri.

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Onur
Değer kaybından iPhone önde. Android telefonun aldıktan sonra piyasa değeri olduğunu düşünmüyorum. İşletim sistemi olarak sence hangisi iyi? İos kullanmadım ve fanları mükemmel diyebiliyor anti olanı da gömüyor. Orta kararda bir fikir söylersen sevinirim. Sonuçta iki telefonda da sorun yaşamam. Dediğin gibi o markaların şuan en iyileri.
İşletim sistemi konusu aslında biraz kişisel bir konu, Android’in de İOS’in de daha iyi olduğu noktalar var. Örnek verecek olur isek Android’e apk dosyaları gibi 3. Parti uygulamaları indirme konusunda daha serbestiz İOS’de ise bu işlemler daha kısıtlı. Mesela bu durum bazı insanlar için Android ile İOS arasında bir tercih yapma sebebi. Yani siz Android veya İOS alın ikisinden de gayet memnun kalırsınız. İşletim sistemi konusunda da bir üstünlük olmadığını varsayar isek, değer kaybında iPhone önde olduğu için iPhone almanız doğru bir seçenek olacaktır

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Kaplan
İşletim sistemi konusu aslında biraz kişisel bir konu, Android’in de İOS’in de daha iyi olduğu noktalar var. Örnek verecek olur isek Android’e apk dosyaları gibi 3. Parti uygulamaları indirme konusunda daha serbestiz İOS’de ise bu işlemler daha kısıtlı. Mesela bu durum bazı insanlar için Android ile İOS arasında bir tercih yapma sebebi. Yani siz Android veya İOS alın ikisinden de gayet memnun kalırsınız. İşletim sistemi konusunda da bir üstünlük olmadığını varsayar isek, değer kaybında iPhone önde olduğu için iPhone almanız doğru bir seçenek olacaktır
Apk hiç indirmiyorum. Virüs vs bulaşır telefona diye. O konuda bir tercih meselem olmaz. İphonelar için çok fazla ısınıyor tarzı yorumlar görüyorum. Ne kadar doğru bu? Aşırı ısınma sonucu kapanmalar vs oluyor mu? Android kullanıyorum ve hiç yaşamadım ısınmadan kapanma vs. Ama oyunlarda veya hızlı sarjda ısınma oluyor ve bence normal.

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Onur
Apk hiç indirmiyorum. Virüs vs bulaşır telefona diye. O konuda bir tercih meselem olmaz. İphonelar için çok fazla ısınıyor tarzı yorumlar görüyorum. Ne kadar doğru bu? Aşırı ısınma sonucu kapanmalar vs oluyor mu? Android kullanıyorum ve hiç yaşamadım ısınmadan kapanma vs. Ama oyunlarda veya hızlı sarjda ısınma oluyor ve bence normal.
iPhone 15 Pro serisi ilk çıktığında bi aşırı ısınma sorunu vardı fakat bu kısa bir süre içerisinde bir yazılım güncellemesi ile çözüldü ama yine de her telefon gibi oyunlarda şarjda vs. normal derecede ısınıyor. Soğutma sistemi olarak kaliteli bir pasif soğutma sistemi mevcut, telefon ısındıktan sonra hızlı soğuyor

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Yusuf Kaplan
iPhone 15 Pro serisi ilk çıktığında bi aşırı ısınma sorunu vardı fakat bu kısa bir süre içerisinde bir yazılım güncellemesi ile çözüldü ama yine de her telefon gibi oyunlarda şarjda vs. normal derecede ısınıyor. Soğutma sistemi olarak kaliteli bir pasif soğutma sistemi mevcut, telefon ısındıktan sonra hızlı soğuyor
Çok oyun oynamiyorum arada cod giriyorum. Onda da elimde olan telefon cayır cayır oluyor garip şekilde. Umarım iPhone olmaz. Fikrim apple tarafında gibi şuan. Hiç kullanmadim. Denemek istiyorum şahsen

Onurss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Onur
Çok oyun oynamiyorum arada cod giriyorum. Onda da elimde olan telefon cayır cayır oluyor garip şekilde. Umarım iPhone olmaz. Fikrim apple tarafında gibi şuan. Hiç kullanmadim. Denemek istiyorum şahsen
Yüksek ihtimalle iPhone elinizdeki telefondan daha az ısınacaktır. Ben sizin yerinizde olsam iPhone’u seçerdim çünkü Android’den İOS’e geçince bir farklılık oluyor Android’den Android’e geçseniz aynısının en gelişmişi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve Oyun için bir şey söyleyeyim iPhone 15 Pro serisinde bilgisayar oyunlarını (Resident Evil 4, Death Stranding gibi oyunları) oynayabiliyorsunuz (Android’de yok)

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,815
İsim
kadir
Tabii ki de 15 PM.
Mukayese edilemez.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
C.S.
Xiaomi işletim sistemi buglarla dolu, halen oturtamadı. Bir torba dolusu para verip arayüzün saçmalamasını istemezdim şahsen. Ayrıca cihaz bozulursa ortada kalırsınız. Çünkü xiaomi teknik servisten çok şikayet bulunmakta.
Bu ikisi arasından olacaksa, iphone derim. Başka alternatif de olur derseniz samsung s24 ultra çok daha iyi seçim olur. Çünkü hem daha ucuz, hem kalemi var ekstradan, hem de 7 yıl güncelleme alacak. Son partilerde ekran sorununu da gidermiş samsung.

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Burak Çetin
İki telefon fiyatı da karşılayabilecek durumdayı. Buldugum fiyat iphone 5-8k daha pahalıya gelıyor. Sizce Özellik olarak ve Kamera olarak hangisi alınmalıdır? Hiç iphone kullanmadım hayatımda. Alışma süreci nasıl olur? Androidden ios geçiş zorlar mı fazla?

İphone 15 Pro Max​

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,317
İsim
Olcay akbulut
Bu mantıklı bır bakıs acısı. Ve genelde de 30+verıyorsan iphone al hıc yoktan 1-2 sonra satacagın fıyat belli olur denıyor. Haklılık ppayı cok. Android 3 ay kullansan piyasası çöp oluyor. Özellik olarak iphonelar ıcın 60hz elestırısı cok var. Sizce bu ne kadar etkılı? Mesela elimde olan cıhaz 120hz destekliyor ama fark hissetmesi zor.
hz çok değerli bi şey değil, hiç bi zaman olmadı da telefon için. E-Sporcu değilsen tabii. Onun dışında ki senaryolarda zaten 2 haftaya alışıp etkisini unutacaksın.

Top Bottom