Arama sonuçları: *

1. M

Fazla ısı yüzünden PC zarar görür mü

Laptop değil
  2. M

Fazla ısı yüzünden PC zarar görür mü

İşlemci(ryzen 5 5600)83 dereceyi gördü bilgisayar 2-3 aylık hangi soğutucuyu önerirsiniz konum Antalya bütçe Max 400-500 Ekran kartı (rtx 3060)
  3. M

Kulaklık ve hoparlör

Kulaklığın iki ayrı girişini yeşil ve kırmızı yerine takıyorum birisi mikrofon birisi ses ama bunun harici hoparlör de takmak istiyorum istediğimde bilgisayardan tak çıkar yerine ses çıkışı değiştirerek değiştirmek istiyorum nasıl yaparım. (Sadece mavi giriş boşta ve ona takıp ön hoparlör çıkışı...
  4. M

Astroneer ve god of adli oyunu cracked indirmek istiyorum

İki oyunu da cracked indirmek istiyorum ama sistem üzerinde yavaşlatıcı veya ömür azaltıcı bir işlem olurmu
  5. M

İnternetten oyun yüklemek

Bilgisayara internetten hikayeli veya çevrimiçi oyun indirmek bilgisayarın parçalarının ömrünü azaltır mı?
  6. M

Çözüldü✓ En ideal soğutucu hangisidir

Hangisini alayım sence bütçe 500 ü biraz aşabilir
  7. M

Çözüldü✓ İslemci testi yapmak

Bütün parçalarımın testini yapmak için virussuz bir uygulama varmı ve uygulamada test yaparken herhangi bir malzemeye zarar gelebilirmi Ryzen 5 5600 rtx 3060
  8. M

Çözüldü✓ En ideal soğutucu hangisidir

Ryzen 5 5600 rtx 3060 var sizce sıvı soğutma mı kule tipi mi almalıyım (Antalya'da yaşıyorum)
  9. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Işlemci Çok Isınıyor

Tamamdır teşekkür ederim
  10. M

Anladım peki işlemcinin çekirdek sayısını msconfig ile arttırırsam sıcaklık nasıl etkilenir
  11. M

Ryzen 5 5600 sıcaklık

Soğutucun nedir benimde aynı sistem ama ben 85 i gördüm
  12. M

Alternatif bir çözüm varmı?
  13. M

Virüs taramasını Kaspersky ile yapıyorum tehtid bulmuyor 1684949526 Rampage hacker 1684949554 Evet
  14. M

Ryzen 5 5600 ve rtx 3060 lı sistemde dying light 1 de işlemci 85 dereceyi görüyor sebebi ne olabilir
Top Bottom