Arama sonuçları: *

1. canpsd

Ikinci el 1080 veya o tür bir kart

çok tanıdıkdan almanı öneririm yoksa hiç alma arkadaşım aldı ne driver'i guncelleniyor ne oyun görüyor önermem.
  2. canpsd

Bilgisayar boşta olmasına rağmen 62 derece

İşlemcinin; 1.macunu bitmiş olabilir. 2.soğutucu ile işlemçi arasında ufak mm'lik açık olabilir kontrol etmeni öneririm.
  3. canpsd

Yardım ekran kartımı güncelleyemiyorum

Malesef yapabileceğin bir şey yok bende de GT630 ekran kartı var aynı hatayı alıyorum ne yaparsam yapayım olmadı çare para biriktirip yeni kart almak.
  4. canpsd

En iyi dizi ve film önerisi istiyorum

HUNGAR GAMES fazgeçilmezim.
  5. canpsd

İkinci El Monitör Almak Mantıklı Olur Mu ?

Alınır ben aldım tek yapman gereken satıcıyla bir bilgisayarcıya gidip ölü piksel test yaptır sıkıntı çıkmadığında alırsın ve sıkıntı yaşamazsın aynı araba satış mantığı ekspertiz gibi.
  6. canpsd

Ekran kartım çok ısınıyor

Kasanın hava sirkülasyonunu iyi ayarlaman lazım yoksa böyle durumlarda bu gibi olaylar yaşaabilirisin. 1.Hava sirkülasyonunu iyi ayarla. 2.Hava sirkülasyonunu bozmadan ekstra fan takabilirsin 3.Kasana güneş ışığı gelmeyecek bir konumda tut.
  7. canpsd

Ucuz oyuncu koltuğu

Ucuz almanı önermem çünkü ömrü kısa olur deri döşemelerde aşınma yırtıma olcaktır ilerleyen zamanlarda bu yüzden verdiğin paranın hakkını alacağın bir firmadan almanı öneririm, XDrive gibi.
  8. canpsd

Kaç gb ram isimi gorur

Günümüzde kullanılan oyunlar,programlar ve diğer appler için artık 8GB RAM'ler yetersiz kalmaktadır tam performans almak istiyorsan 16GB iyidir fakat senin kullandığın uygulamalara vs göre 8GB de yeterli gelebilir.
  9. canpsd

TÜRKNET Nasıldır

Türknet şuan piyasada olan fiyat performans olarak değerlendirebileceğin en iyi firmalardan ufak tefek kesin yaşandığına dair şikayetler var ama 50 dowland ve 5 upload 75tl geyet iyi.
  10. canpsd

Webcam önerisi ?

Fiyat Performans olarak sana Logitech c270 facecam olarak ideal bir fiyata sahip ama profesyonel bişey istiyorum bütçemde yeter dersen Logitceh c920 kraldır.
  11. canpsd

gamepower markası güvenilir mi?

Önerebilirim ama Wievsonic yıllık tecrübe olarak daha önde her ikiside alınabilir.
  12. canpsd

300₺ Kulaklık önerisi ve firma tavsiyesi

Rampage FalconX önerebilirim, Gamepower Mei ile eşdeğer neredeyse tasarım ve dahili mic olrak Rampage iyidir.
  13. canpsd

BU SİTEDEN ALIŞVERİŞ GÜVENİLİRMİ

Almanı hiç önermem arkadaşım aldı bir seriyi çin çakması çıktı ne driver yükleniyor ne oyun da gözüküyor şiddetle önermem!
  14. canpsd

Öneri İtopya mı Daha Uygun Vatan mı?

Üründen ürüne değişiyor ama itopya derim.
  15. canpsd

Yardım Sizce Macbook bukadar parayı hak ediyor mu?

Macbook bence hak etmiyor tasarımsal olarak evet, mükemmel gözüküyor ama Windows alışmışken Macbook almanı önermem o kadar para da verilmez o paraya daha kaliteli laptop bulabilirsiniz.
  16. canpsd

CS GO İdeal Ping

Biliyorsun Türkiye'de 20 altı ping almak çok zor Bence en fazla 60 ve aşağısı iş görür.
  17. canpsd

Yardım Laptop satış için fiyatı önerisi

Şöyle bu segmentteki sıfır laptoplar 2300-2500 civarında.Sen 2.el 1800'e rahat satabileceğini düşünüyorum.
  18. canpsd

Sizce Hangisi Zula Mı CS:GO Mu?

Şöyle zulada paran konuşur CSGO'da bileğin çünkü zulada para yatırarak silahını güçlendiriyorsunuz,CSGO'da bilek kasarsınız refleksleriz gelişir ve bütün oyunlara kısa zamanda uyumluluk sağlarsınız.
  19. canpsd

Msı monitör mü asus monitörmü daha iyi

Fiyat performans olarak Asus tercih etmeni öneririm eğer param var diyorsan tabii ki MSI al?
  20. canpsd

Oyun programlama bilgisayar önerisi

PC oyunları programlamak için almak istiyorsan işlemci, ram ve ekran kartı büyük rol oynayacak Mobil oyun programlamak istiyorsan daha düşük segmente bir PC tercih edebilirsin. Yazılımı giriş seviyesinde biliyorsan çok paralar dökmene gerek yok bu yüzden düşük segmentle başla ilerledikçe...
Top Bottom