Neler Yeni

Yardım Sizce Macbook bukadar parayı hak ediyor mu?

WELRİS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Faruk Yılmaz
üniversite için bi laptop şart ve bu yüzden üniversitedeki işler olsun kolay taşınım olsun bir bilgisayar istiyorum ve karşıma macbook çıkıyor ama bukadar para veremeye değer mi?

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
üniversite için bi laptop şart ve bu yüzden üniversitedeki işler olsun kolay taşınım olsun bir bilgisayar istiyorum ve karşıma macbook çıkıyor ama bukadar para veremeye değer mi?
KESİNİKLE HAYIR SADECE BİR MARKADAN İBARET ÖZELİKLERİ ÇÖP

canpsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet Can Söylemez
Macbook bence hak etmiyor tasarımsal olarak evet, mükemmel gözüküyor ama Windows alışmışken Macbook almanı önermem o kadar para da verilmez o paraya daha kaliteli laptop bulabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Süleyman Emre Çolak
Kendim mac kulllanıyorum ve gayet memnunum yalnız tek sıkıntısı Windows programlarını mac de çalıştıramamak emülator falan var da onlara fazla güvenmiyorum ama eğer sadece ödev ise amacın mac al kesinlikle oyun ise HP Monster gibi markalara yönel

FatihSn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
FATİH SUNA
oyun hariç diğer bütün işlemler için 1e1 ama şahsi fikrim 10 15 buna vermektense iyi bir işlemcili ssd li laptop almayı tercih ederim

BKZ= XİAOMİ VE HUAWEİ 2019 LAPTOPLARI

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Oguzhan İpteş
Hayır tabikide özellikle huaweinin matebook serisi daha uygun

EGEMENK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Egemen karaca
İlk öncelikle merhaba Benim şahsi fikrim macbook o kadar parayı hak etmiyor.Bana sadece markadan ibret gibi geliyor ona vericeğin para ile daha iyi bir sistem alabilirsin bence

Cyrus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Macbook la ne yapacağına bağlı Macbook iş için parasını hak ediyor yalnız oyun kısmında hayır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,757
Üyeler
158,183
Son üye
tusuu00
Top Bottom