Arama sonuçları: *

1. V

Asus VG27AQ1A monitör nasıl alınır mı ?

Fiyat nasıl arkadaşlar ? Pivot olması artık yapcak bir şey yok ? 4070 ekran kartı var 1080 monitorum var. Yakışmıyor sisteme :D
  2. V

Asus VG27AQ1A monitör nasıl alınır mı ?

Yorumlarınızı bekliyorum https://www.hepsiburada.com/asus-vg27aq1a-27-170hz-1ms-displayporthdmi-wqhd-hdr10-ips-g-syncfreesync-gaming-monitr-p-HBCV00000F2MAI?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail
  3. V

HDD olmadan formatlama

Bitlockere dikkat et varsa kapat HDD de. Yoksa Garantiye almak için sök HDD yı formatla geç.
  4. V

R5 5600 sıvı soğutma

Aga değmez al bi kule geç
  5. V

İncehesap Ekran Kartı İade Edebilir Miyim?

AMD Ekran kartım varken hata almadan 2 gün üst üste oyun oynayamadım. Bütçe meselesi ama dayanıyırım diyorsan dayan yoksa komple iade.
  6. V

Pc den "tıtıtıtı" ses geliyor

Fan sesi gibi geldi bana
  7. V

20mt ethernet kablosu önerisi

cat 6 alman lazım gerisi bütçe
  8. V

Farklı MHz RAM uyumu?

3000 mhz açılır cihaz eğer subtiminlerde aynıysa ama 3200 bakmak lazım. Çip modelleri ne ramların ?
  9. V

Farklı MHz RAM uyumu?

Aga şans işi biraz frekanslardan öte timinglerin tutması lazım. Oturup ikisinide çalışacağı frekansı bulmalısın. Bazen tak çalıştır boot olur bazen 2-3 gün uğraştırır bazen istediğin zamanlamalara cıkamayabilirisin.
  10. V

Aynı marka farklı MHZ ve CL değerine sahip ramler aynı OC ile calısır mı?

Marka ne hocam ramlerin. Biraz şans meselesi galiba alıp oc yapıcam olursa olur gibi :D
  11. V

Aynı marka farklı MHZ ve CL değerine sahip ramler aynı OC ile calısır mı?

Selamlar arkadaşlar , Bilgisayarımda takılı 2*8 Team T-Force Vulcan TUF Yellow 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL19 Gaming Ram (Bellek) bulunmakta. Bu ramleri cl16 3600 MHZ olarak kullanmaktayım. Aynı ramlerden bulamadığım için 2*8 lik 2 tane daha ram alıp totalde 32gb rame ulaşmak istiyorum. Fakat...
  12. V

Amd wattman sorunu hala varmı

Windows update hocam ekran kartı update değil ?
  13. V

Amd wattman sorunu hala varmı

Hocam selam. Update geldi otomatik benim ekran kartı sapıttı habire wattman veriyor. Ne alakası var update ile ?
  14. V

MSI "İYİNİN DE ÖTESİ" Promosyonu!

IBAN kısmına tr hesap ibanı mı yoksa döviz ibanı mı veriyoruz. TL hesap ıbanı yazdım ben?
  15. V

Rtx 4070 ekran kartına maks ne kadar verilir ?

Bankada 18k fazla geldiği için almıyorum.
  16. V

RTX 4070 hazır sistem parasına RTX 4070 Ti toplama pc çıkıyor!

Ekran kartı fiyatı nasıl hacılar uygun mu ?
  17. V

Mönitörde sinyal yok yazısı

Daha iyi anlayan birileri yardımcı olacaktır.
  18. V

İşlemicinin , ekran kartının fanları dönüyor mu? Ledler yanıyor mu ?
  19. V

Biosun bile gelmemesi ilginç. Biosun resetlendiğine eminsin demi pili söktükten sonra ?
  20. V

Neyi güncellerken o normal windowsu güncellerken mi çöktü?
Top Bottom