Arama sonuçları: *

1. W

Telefon ile speedtestte 200 mbps alıyorum bilgisayarda 95

evet 2.4 ve 5 ghz 1722981327 aklıma takılan şey duvardan modeme gelen kablo da cat 5 yani modem telefona 200 mbps nasıl verebiliyor
  2. W

Duvardan modeme modemden de bilgisayara gelen sarı kablo cat 5 şuan ondan olabilir mi 1722981203 yok hocam wifi eminim
  3. W

merhabalar fiber internetim mevcut paketim 100 mbps sanıyordum bilgisayarda sürekli 90 mbps çıkıyor bu gün şans eseri telefon ile speedtest yaptım 195 civarı çıkıyor hep tüm sitelerde öyle interneti bilgisayarda 100 mbpsye sabitleyen bir şey olabilir mi acaba yardımcı olur musunuz
  4. W

Arkadaşlar modem değerlerim nasıl acaba ?

5. W

RX 5700XT & Ryzen 5 1500x Darboğaz

neyse elden çıkartıcaz artık mecbur şey yaptım radeon ayarlarından fps değerini 60-70 yaptım işlemciye overclock yapıp oyun ayarlarını kıstım 65 fps veriyor şuan tamam
  6. W

ya satan arkadaş ooo bu işlemci o ekran kartını havada karada fps verdirir dedi sattı :D uğraştıgım şeylere bak kafayı yiyeceğim evde :ASDAD
  7. W

MSI afterburnerden power limiti -50 çeksem olur mu bi de işlemci overclock yaparım yani şuan için bana 60 fps üstü vermesi gerekiyo warzonede ayarları en sona çeksem de nafile en düşüğe alsam da 1 fps farkı bile olmuyo
  8. W

ya şuan için 60 fps verebilecek bir şeyler yapmam lazım 4.1 ghz yaptım overclock ile 70 derecelerde kullandım hala darboğaz var kafayı yiyeceğim :D 1-2 hafta idare etmesi lazım 60 fps 1672326691 ya 1-2 haftası var kanka o zamana kadar warzone 2 de bana 60 fps vermesi lazım ama bir türlü...
  9. W

Arkadaşlar 1 hafta önce sistem dizdim işlemciden biraz kısmıştım bu kadar darboğaz olacağını düşünmüyodum ama warzone giriyorum ayarları ultraya alıyorum 40 fps 2k ya çekiyorum ekranı hala 40 fps 4k ya alıyorum 30 fps oluyo bir türlü stabil 60 fps e sabitleyemedim ne yapmam lazım nasıl...
  10. W

Oyunlarda aşırı fps drop yiyorum

önceki ramın aynısından söyledim hocam herhangi bir sorun olmaz galiba mhz sine kadar aynı
  11. W

Hocam o zaman şöyle bana alabileceğim ileriye dönük parçaları söylerseniz yavaş yavaş onları toplayayım şuan bi ram siparişi veriyorum 8 gb daha bi de bana güzel bi anakart önerirsen sana zahmet
  12. W

ya sorma herkes anakartımı duyunca bi geri çekiliyor bilsem sistemi alırken b450 falan alırdım 1658266891 Bütçe bu sıralar sıkıntı o yüzden sadece +8 gb ram ekleyebilirim ama o şekilde drop falan kesilir mi tamamen emin olamadığım için ram alasım da gelmiyor :D
  13. W

ama ram kullanımı oyun içerisinde 5500 mb falan gözüküyor yüksek gözükmüyor sorun olur mu o
  14. W

daha önce rx 580 vardı ben oyunlarda yüksek fps alayım diye onu satıp üstüne koyup rx 6600 aldım ama hata ettim galiba :)
  15. W

Yok onu özellikle her oyunda kapatıyorum o sorunu da bir türlü çözemedim
  16. W

1600 af ile hangi ekran kartı daha mantıklı ? anladığım kadarı ile rx 6600 r5 1600 e göre sağlam bir kart
  17. W

bir de sistemde şöyle bir sıkıntım var mesela online oyunlar oynarken drop olmadığı zamanlarda fps 100 diyelim hani böyle 5 saniye gecikme varmış gibi bi oyun deneyimi yaşıyorum mouse 1 saniye geriden geliyo gibi aynı
  18. W

onun yerine gidip yeni bi işlemci almak daha mantıklı o zaman boştan yere overclock ile uğraşmaktansa
  19. W

Ama işlemcim şuan bile 77 derece overclock ile kaç derecelere çıkar herhangi bir sıkıntısı olur mu 1658266098 aynı dropları farklı oyunlarda da yaşıyorum işte the witcher 3 - apex legends - forza horizon 4 falan hepsinde aynı
  20. W

Grafikleri en yükseğe aldım 1080p çözünürlük ve her şey ultrada fps gayet iyi aslında ama droplar falan var görüldüğü gibi ram kullanımı vs de o kadar yüksek değil başka neden dolayı olur bu sıkıntı 1658265975 Bu sistem için hangi işlemciyi önerirsiniz ?
Top Bottom